Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal özvegy vagyok (34 éves). A férjem halála után 2 évig pasira sem bírtam nézni, most viszont szinte mindenkivel ágyba bújnék. Mi lehet a baj velem?

Figyelt kérdés

A férjem fiatalon és egyik pillanatról a másikra hagyott itt, hatalmas törés volt az életemben.

Rendezett anyagi helyzetben élek, jó munkám van, saját ház, autó, stb. Magamra odafigyelek, sportolok, fodrász, manikűr, ezek mindig megvoltak, ápolt, csinos vagyok. Gyerekünk nem született, senkinek nem ártok a csapongásommal.


Miután a férjem meghalt, 2 évig nem engedtem közeledni magamhoz senkit, az utóbbi 2-3 hónapban viszont több "viszonyba" is beleugrottam, amit korábban elképzelhetetlennek tartottam. A 20 éves fiúktól kezdve az 50-60 éves férfiakig nagyon sok mindenkitől kapok nagyon sokféle ajánlatot az utazásoktól kezdve az egyéjszakásokon át a gyűrűig bezárólag mindenfélét.


Mi történik most velem? Miért ugrok bele ezekbe a viszonyokba?



2021. jún. 14. 13:54
1 2
 11/11 anonim válasza:

Részvétem.

Szerintem ez normális. Nyilván gyászoltál/gyászolsz.

Valamilyen formában a gyász szerintem az ember élete végéig tart, ha ennyire szeretett valakit.

Szóval ha jól érzed magad most így, akkor nem hiszem hogy gond lenne veled. Ha viszont nem érzed jól magad, akkor lehet nem árt beszélned egy pszichológussal erről (nem szégyen az és sokat tud segíteni).

2022. nov. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!