Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy özvegy férfi, aki még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy özvegy férfi, aki még mindig az elhunyt felesége miatt szomorú, miért akar párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Ha még mindig az elhunyt felesége miatt szomorú, hiányzik neki az elhunyt felesége, depressziós a felesége halála miatt, akkor miért kell neki párkapcsolat? Ha nem is tud igazán boldog lenni egy másik nővel, hanem még mindig a felesége halála miatt gyötrődik, akkor minek akar párkapcsolatot? Még egy tetoválása is van az elhunyt feleségével kapcsolatban, ami emlékezteti őt a házasságára. Ha nem tud túllépni azon, hogy meghalt a felesége, akkor miért akar párkapcsolatot?

2020. júl. 22. 10:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
Azt hiszi, hogy az új kapcsolat majd rendbe hozza.
2020. júl. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%
Te egyelőre valószínűleg csak egy figyelemelterelő eszköz vagy / lennél a számára, ami úgy tűnik, nem vált be.
2020. júl. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
93%

Az ember társas lény. Senki sem szeret egyedül lenni, plusz vannak valószínűleg "szükségletei" is.

Ezektől függetlenül mindig is az elhunyt feleségét fogja szeretni és keresni másokban, mert nem ők akartak elválni egymástól, hanem maga a halál szólt a kapcsolatuk közbe.

2020. júl. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Ha arra gondolok, hogy úgy érne hozzám, úgy feküdne le velem, hogy rajta van ez a tetoválás is, valahogy elmegy a maradék kedvem is tőle. Szerintem egyáltalán nem kellett volna magára tetováltatnia azt, hogy mettől meddig élt a felesége.
2020. júl. 22. 11:33
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Az ember lehet szomorú miközben arra vágyik, hogy szeressék. Kérdés, hogy tud-e szerelmes lenni. Lehet, hogy tud idővel, de neked egy halottal nagyon nehéz lesz "versenyezni". Senkinek nincs varázsgömbje, hogy alakul, gyanúsan még ő sem tudja, mit akar, csak magányos. Ugyanakkor ha most ismerkedtek, nem is reális, hogy mondjuk két hét összehasonlítható legyen 20 évvel.
2020. júl. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Gondolom, nem akkor csináltatta, amikor neked udvarolt, hanem amikor friss volt a gyász és jó ötletnek tűnt.
2020. júl. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Igen, de akkor is rajta marad élete végéig. Amikor megcsináltatta, akkor tudta, hogy kialakulhat egy új kapcsolat majd a jövőben, és hogy ez a tetoválás örökre rajta fog maradni.
2020. júl. 22. 11:42
 8/21 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy tisztában volt azzal, hogy lehet hogy lesz majd barátnője valamikor a jövőben, de mégis megcsináltatta a tetoválást. És az, hogy ez zavaró lenne az új nő számára, abba voltaképpen bele se gondolt.
2020. júl. 22. 11:45
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor azt akarta, hogy örökre vele maradjon és nem azon gondolkodott, hogy mi lesz. És ez tök normális. Bár tetkót csináltatni szerintem mindig hülyeség, mert változik az ember ízlése, élete. Kicsit olyan, mintha azt hinnéd, akkor megcsalt téged, amikor még nem is ismert - ez viszont nem annyira normális. Nem érdemes őt hibáztatnod, ha nem tudod elfogadni a tetkóját meg a halott feleségét, mert azért egyik sem igazán olyan, amin tud változtatni.
2020. júl. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Szerintem nem csak nekem lenne zavaró egy ilyen tetoválás. Mindegy az, hogy azonnal a felesége halála után lett megcsináltatva. Örökre rajta marad a testén. Azért zavaró, mert olyan, mintha azt jelentené, hogy ő örökre a feleségét fogja hiányolni és a halála miatt fog szenvedni.
2020. júl. 22. 11:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!