Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kellene tennem? Nem várom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem? Nem várom el, hogy megmondjátok helyettem, csak érdekelne, ti mit tennétek, mert nem tudom, hogy mi lenne számomra a legjobb. (? )

Figyelt kérdés
Nos. Van egy lány, akivel régebben jártam, nagyon sok ideig. Ma már külön vagyunk egy ügy miatt, aminek ő nem örült, de én alapfeltételnek tartottam egy párkapcsolatban. Ezt nem mondanám el, mert magánügyem, de nem kell találgatni, nem szexuális dolog. Szóval. Most beszélgettem vele, tök jól elvoltunk. És azt hiszem, érzek még valamit iránta... de amikor együtt voltunk, kb. hetente vitatkoztunk, nagyon csúnyán. Mindig... ÉS nem tudom, megérné-e újrakezdeni. Már sokszor voltam így, de lehet, hogy csak fellángolás...
2010. aug. 25. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
próbáld ki és meglátod
2010. aug. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Hát nem is tudom, ha mindig vita megy... Neked kell végig gondolni, hogy megérné-e. És ha újrakezdenétek és megint szétmennétek nem lenne-e még rosszabb.
2010. aug. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha a szakítás után is találkozik veled, akkor ő is szeretne valamit ;D hidd el :D tapasztalat :)
2010. aug. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azon gondolkodj, mi változott azóta. Teljesült az alapfeltételed?
2010. aug. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem... sajnos nem teljesült, de úgy gondolom, nem is fog soha ezzel a lánnyal teljesülni. De arra gondoltam, hogy minek várjak, hátha nem sikerül soha találnom olyat, akiben megvan ez a dolog, aki szintén alapfeltételnek érzi. Mert ha nem lesz senki, akkor tök egyedül ment el az életem.
2010. aug. 26. 10:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni, mi ez az alapfeltétel, mert vannak teljesíthető és (szinte) teljesíthetetlen feltételek. Én egyszer már megjártam azért, mert teljesíthetetlennek hittem a feltételeimet és belementem "majdnem jó" kapcsolatba is. Nálam az egyik kritikus feltétel az, hogy egyezzen a hobbink és érdeklődésünk, szerintem ez nem teljesíthetetlen, ezért inkább várok kitartóan. Ha az lenne az elvárásom, hogy főzzön pont úgy, mint az anyám vagy legyen olimpikon, akkor lehet, hogy nem érné meg kitartani az igényeim mellett ennyire. 24f
2010. aug. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nos, nekem is ez... hogy egyezzünk. Hobbi, érdeklődés terén is. Én pl. érdeklődök a spiritualizmus iránt is, de ezt nem tartom kötelezőnek, csak habnak a tortán. De ő semmit nem teljesített, és most sem igazán... szóval végül nem hiszem, hogy belevágok.
2010. aug. 26. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!