Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a különbség olyan pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség olyan pasi között aki kezdő párkapcsolat terén, és aki már profi benne?

Figyelt kérdés
Hogyan viselkedik egy lánnyal az a pasi aki kezdő egy párkapcsolatban, és hogyan az aki már profi mert sok párkapcsolata volt.

#kezdő#profi#emberek#vélemények#férfiak#viselkedés#2021#mai pasik
2021. jún. 15. 15:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
24%

9.-nek.


24 voltam, a nő 40-es. Bejött. És sosem fogok azért bocsánatot kérni, pláne meghunyászkodni, pert pár hozzád hasonló nincs férfinek/nőnek nevelve.


Illetve nem is sipítozok itt a neten, hogy 39 éves szűz vagyok, és nincs nőm, pedig már 2 nőnél is próbálkoztam, de leráztak, mondván van pasim, a másik meg azzal jött, hogy a hugom. :)

2021. jún. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
35%

Én biztos nem fogok sipítozni, van párom. Normális ember képes normális módon ismerkedni.

Te eszköznek tekinted a nőket és magasról teszel arra, hogy ki mit érez. Remélem, egyszer majd betalál ismerkedésre egy kétszáz kilós börtönb.zi, és esetleg átérzed a dolgot, ha sima emberi érzékenységgel nem megy.

2021. jún. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
40%

12.-nek.


Normális ember képes normális módon ismerkedni.


Igen, normálisan közel kerülnek a másikhoz, és nyíltan, játszmázások nélkül kiterítik a lapokat.


A "kétszáz kilós börtönb.zi" meg remélem neked jön össze, a kórházból kifele jövet, a pozitív onkológiai leleteddel! >:)

2021. jún. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Akinek sok parkapcsolata volt az egyáltalán nem biztos hogy "profi". Sőt,ha valaki megállás nélkül cserelgeti a partnereit az pont azt jelzi hogy vagy nem tud vagy nem akar normális kapcsolatot fenntartani.
2021. jún. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
A kezdő nem csókol jól, és sokszor nem meri meglépni az első lépéseket vagy csak bizonytalanul. Pl első kézen fogva séta, átkarolás, puszi, csök, tapi stb. A profi érzi hogy mikor mindek van az ideje és meg is meri lépni.
2021. jún. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a 15ös mondja.


A profi képes olvasni a jeleket és ha érzi, hogy visszautasítás, akkor nem kell kimondani.

Ha viszont érzi, hogy bejön a csajnak, akkor képes természetesen vezetni a randit a csókig és még onnan is tovább.

2021. jún. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Semmi.

Annyit említenék meg, hogy néha a ""profik"" esetében nagyon irritáló, hogy tudni vélik hogy mi jön be nekem, és nem rám figyelnek hanem az előző kalandjaikat tervezik rám vetíteni. Ennyiből nekem szimpatikusabb egy "kezdő".

2021. jún. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Szerintem a kezdő személyiségétől függ. Van, aki nem azért kezdő, mert görcsös vagy bénázik, hanem mondjuk később érik, vagy addig nem talált olyan nőt, akinél szívesen kezdeményezett volna.

Plusz a tapasztalt sem biztos profi csajozásban / nem biztos, hogy az adott nőnél bejön az, amit csinál.


Ha a kezdő azért kezdő, mert félénkebb, ijedtebb, nem tud természetesen viselkedni stb., a "profi" meg tényleg tapasztalt és valamennyire normális, akkor én ezeket szoktam észrevenni:

- a profi természetesebben viselkedik, jobban oda mer menni; nem ijed meg egy esetleges visszautasítástól, nem éli meg világvégének; kevesebbet nyökög, jobban megtalálja a szavakat

- ha meg már ismerkedés, randizás, kapcsolat van soron: amiatt, hogy már volt tapasztalata más nőkkel, a profi általában tudja, hogy hogy működik egy kapcsolat, mikor érdemes beszélni a hosszabb távú tervekről, megbeszélni, ha nem tetszik neki valami, és apróságokon nem problémázni...


a kezdő, még ha jószándékú és jó személyiségű is, azért mégiscsak kezdő ilyen téren. Ha előtte nem volt kapcsolata, hajlamos azokat a hibákat véteni, mint amit a tinik az első tinikapcsolataiban... ragacskodás, alaptalan féltékenység, a másik szexuális igényeinek letojása (amiért tombolnak benne a hormonokÖ, szexuális bénázás (senki nem születik szexistennek)...

2021. jún. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
igazából profin csinálni valamit a be etetési időszakban kell ez max 3 hónap.. utána már csak a figyelmességen múlik minden ott meg nem számít a tapasztalat..
2021. jún. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!