Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lépnél, ha ezt tenné a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lépnél, ha ezt tenné a barátod, emiatt kéne haragudni?

Figyelt kérdés

Miután a barátommal kibékültem, akkor láttam a facebookján, hogy míg össze voltunk veszve, több nönek szívecskézte meg a fotóit, olyanoknak is akikkel a múltban kavart, vagy szeretett volna.

Azt mondta, hogy azért mert szakítottam vele ....es akkor ismerkedni próbált.

De azért békültünk ki mert kérlelt rá naponta.

Összeveszésünk hasonló okok miatt történt



2021. jún. 16. 09:58
 1/9 A kérdező kommentje:
Tehát ha én szakítok vele, akkor nem sérelmezhetem, hogy ismerkedett?
2021. jún. 16. 09:59
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem békültem volna ki vele, veled is csajozik, meg nélküled is.
2021. jún. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Ne haragudj, nem bántásból, de ha amúgy is emiatt szakítottatok, miből gondolod, hogy másként viselkedne szakítás után? Vagy miben lesz más így, hogy újra összejöttetek?
2021. jún. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Ha valóban szakítottatok, akkor elméletben azzal kavar akivel akar. De innentől nem lehet komolyan venni azt, hogy "békülni" akar. Azért kapálózott érted, mert te vagy a jelenleg legkönnyebben elérhető p_nci. Egy teljesen újért többet kellene kaparnia.
2021. jún. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Tök mindegy, hogy elvileg egy szavad se lehetne, mert te dobtad ki, mert te is tudod, hogy ettől még nem fog kevésbé zavarni és máris értelmetlen volt az egész békülésetek. Húzhatod még a szart egy darabig, bekenheted cukormázzal, de attól még szar marad és nem fog működni. Nagyon kevés olyan eset van amiben érdemes szakítás után újrakezdeni, a tiétek pont nem ez az eset.
2021. jún. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%

Most ha nem nyom egy ilyen gombot, de ugyanúgy nyálcsorgat az exeire, akkor mégis mit értél el ezzel?

Jobban alszol, mert nem nyom meg egy gombot a FB-on?

2021. jún. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem ismerkedni próbált de rájött hogy te kellesz neki. Én nem problémáznék ezen
2021. jún. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Engem ez nem zavarna. Ha szakítottatok, akkor szabad ember - simán lehet, hogy búfelejtőnek összejött vagy összejött volna másokkal, de te kellesz neki végül. Nyilván érdemes azért nyitott szemmel járni, nem azonnal ugyanolyan formában folytatni a kapcsolatot, hanem mintha újra ismerkednétek egymással.
2021. jún. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem csak ismerkedni próbált. Veled is össze akart jönni, meg másokkal is. Ez szerintem jó dolog. Én is szeretek kapcsolatban lenni.


Nem te vagy az élete legjobb szerelme na bumm, ez van. Egyszer majd szakítotok valami értelmes ok miatt.

2021. jún. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!