Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy kielégítse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy kielégítsem ezt a kicsapongó énem a barátnőm mellett?

Figyelt kérdés

A covid előtt elég sokat jártam bulizni, és sokat is csajoztam még. Koliba laktam, és egyetemre jártam. Aztán jött a vírus, hazakerültem, és eléggé lelaposodott az életem. Tanultam, edzettem és ennyi. Közbe viszont megismerkedtem egy lánnyal. Sok időt töltöttünk együtt, és össze is jöttünk. Jó volt nagyon, hogy voltunk egymásnak. Februárban jöttünk össze.


Most viszont nemrég visszakerültem a koliba, sok haverommal együtt. És megcsapott a régi életem szele. Már az első héten mentünk bulizgatni, és a haverjaim csajozgatni. Viszont én azokból az egyéjszakásokból kimaradtam. Nagyon szeretem a barátnőm, és sohasem tudnám megcsalni. De viszont nagyon hiányzik ez a laza, bulizós, csajozós életem is, hisz eddig évekig így voltam.(Persze csak a tanulás után.) Meg ez lesz az utolsó évem az egyetemen, ráadásul ilyen lezárások után. Most meg itt a nyár, feloldották a korlátozásokat, lehetne menni lazítani, én meg pont most szereztem barátnőt. Amikor meg nem éltem ilyen bulizós korszakom, akkor bezzeg nem akart összejönni a barátnő téma...



2021. jún. 18. 23:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem állsz még készen egy kapcsolatra, ha ennyire ezt érzed.
2021. jún. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem állsz még készen egy komoly kapcsolatra. Régen énis sokat pasiztam, buliztam, imádtam pörögni... most már nem tudnám csinálni, és imadom, hogy 1.5 éve van egy párom akivel úgymond "megnyugodtunk" egymasmellett... igaz én valószínű idősebb is vagyok... őszintém terhesnek érezném ha pasiznom kéne...meguntam.
2021. jún. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
39%

Akkor mégis lehet csajozni 25 alatt is. Mégsem a vén gazdag pasikra ugranak a lányok?

Szóval felesleges az incel. rinya

2021. jún. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondta valaki, hogy a barátnőddel csak otthon ülni szabad? Vidd őt is, bulizzatok együtt, élvezzétek a szabad nyarat, csináljatok programokat. Éld ki magad mellette!
2021. jún. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
95%
Jó, de ennél a típusnál a "kiélés", a "bulizás" az össze-vissza krást jelenti. A csávónak ez hiányzik.
2021. jún. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szakíts a barátnőddel és eld ki magad mert akkor megtudod, hogy mi való neked meg a baratnőd tud találni olyan srácot aki jóval nyugodtabb.
2021. jún. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!