Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Volt már olyan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Volt már olyan hogy a barátnőtök mellett akartatok volna kalandozni titokban de a többi nő mindig visszautasított titeket és ezért inkább maradt a biztos pont?

Figyelt kérdés

Ilyenkor nem ugrik be hogy ha a csajotok megtudja hogy félre akarnátok lépni akkor elhagy ő is és ott jön a magány, szexuális éhínség/nyomor. Én is próbáltam távkapcsolatban felpezsdíteni a szexuális életem helyi nőkkel, de mindegyik elutasított mert nem vagyok az esetük. Helyben tehát nincs lehetőségem a szexre, ezért 100 km-ert kell utaznom. Elég frusztráló. Ugyanakkor ha ez sem lenne, maradna a marok.


26F


2021. ápr. 29. 12:56
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Ha ennyire kalandozós kedvedben vagy, miért nem szakítasz szegény lánnyal? Hadd találjon valakit, aki tiszteli és megbecsüli.
2021. ápr. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mert kell a stabil szex.
2021. ápr. 29. 13:08
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Szánalmas vagy :DDD
2021. ápr. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

‘3


Nem kérdezett senki agyhalott.

2021. ápr. 29. 13:40
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A hármas jól írja, szánalmas vagy.

Hagyd ott azt a szegény lányt...

Ahelyett, hogy megbecsülnéd amid van próbálkozol, még úgy is, hogy nem jön össze semmi.

Tedd fel magadban a kérdést, hogy vajon miért? Talán ránézésre is látszik, hogy nincs gerinced.

2021. ápr. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

SZANALMAS VAGY

:D


aaa

2021. ápr. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Te szánalmas vagy!
2021. ápr. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
hallod kerdezo, tudtad, hogy te szanalmas vagy?!
2021. ápr. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

Ilyen nem!

Olyan viszont volt, hogy rám mászott a csaj, le akart smárolni meg puszit adott, én pedig letoltam magamról mert nem bírta felfogni hogy nem akarom mert a barátnőm fontos nekem.

Ő pedig hajtogatta, hogy sose fogja megtudni( nem ismeri) és nem bírta felfogni csak amikor bunkón mondtam neki.

Mondta hogy ilyen még nem volt vele, nagyon átváltott bunkóba utána és mondta hogy többet nem jön ide(munkahelyem)

2021. ápr. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
nyomorult
2021. máj. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!