Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek? Szitu: nő és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek? Szitu: nő és férfi, pár hetes bébi. Férfi csalja nőt, férfi agresszív és nem támogatja a nőt, nő tűr 10 hónapig (terhesség alatt is), majd elköltözik.

Figyelt kérdés
Férfi nem kapar, önsajnálkozik a gyerek miatt. Nő próbálkozik, férfi passzív. Férfi még mindig kivan, hogy elvitték a gyerekét. De férfi semmit sem tesz. Nő visszamenne, próbálkozik, férfi konok és makacs. Nőt megalázza. Nő feladja a próbálkozást, mondván hogy okkal ment el, de visszament volna, de férfi hozzáállása silány. Sőt férfinak nincs semmmilyen hozzáállása. Nő nem próbálkozik többet, de férfi még mindig nem lép. Mit tennétek a nő helyében, valamint a férfi helyében is?
2010. aug. 25. 22:51
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Férfi a gyerekért sem tesz semmit. Múlt héten a kórházban sem látogatta meg.
2010. aug. 25. 23:18
 12/30 anonim ***** válasza:
a szüleid, barátaid, ismerőseid stb..sem láttak át rajta? ezt már elrontottad, ne akard tovább, mert bele fogsz hülyülni, figyelj miért ne lehetne még pasid, egy újabb aki szeret és megbecsül, nem egy ilyen és attól miért ne lehetne gyereked. csak azért mert van egy gyereked még nem érsz kevesebbet. szedd össze magad. barátnőm 21 éves 1 gyerekkel, neki is lett új párja, persze attól függg hány éves vagy. de szerintem nagyon nincs önbizalmad, ez a pasi hanyadik kapcsolatod volt és a korábbi szerelmeid milyenek voltak. sajnállak, de tehetsz magadért. demonstrálj erőt, törödj a gyerekeddel, vagyis helyesebben ne a férfival törödj hanem a gyerekeddel többet, útóbbi megérdemli...építsd fel magad, és ne hajszold ezt a férfit, legyél szép, viseld magad méltósággal, mutass fel sikereket, és ne hagyd hogy összetörjenek, a férfiak az ilyen nőket szeretik igazán, akik karakánok, ha igy teszel még lehet esély arra hogy egy hosszabb idő után magától visszatér és meggondolja magát.
2010. aug. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 Captain Frájer ***** válasza:
A legjobb mindkettőnek még mindig, ha otthagyja a nő a pasit és elmegy bíróságra, hogy az apa fizesse a gyerektartást. Anyának lesz majd egy megértő pasija később, az apa meg még majd találkozhat a gyerekkel és talán az apuka ebből majd tanul és képes lesz megváltozni.
2010. aug. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Mindenki átlátott rajta, de úgy gondolták, a terhességem alatt meghagynak a hitben, hogy a bébim egészséges legyen. Szülés után erőre kaptam és volt erőm felállni egy nem működő kapcsolatból az szeretteim véleménye nélkül is, ahol sem nekem sem a gyerekemnek nem lett volna fényes jövője. Jobb volt így hogy nem stresszeltem a gyerekemet a hasamban a szakítással. Legalább megtanultam alkalmazkodni és visszavenni a nagy arcomból. Önbizalmam tényleg nulla, de most a gyerek a lényeg, a többit majd jön úgyis. Szerencsére nincs gondom semmire, a lelkem meg majd meggyógyul. köszi neked!
2010. aug. 25. 23:32
 15/30 A kérdező kommentje:
Apuka nem változik, apuka eltitkolta előlem hogy van már egy gyereke akit elhagyott 4 hónapos korában... Nyomoztam utána és már a költözésem után derült rá fény. A rokonok természetesen falaznak neki...
2010. aug. 25. 23:33
 16/30 anonim ***** válasza:
13%
Drága nő gondolt arra, hogy annak a gyerekenek amit ő egyedül is vállal milyen élete lesz? Hiába próbál drága nő kihozni a legjobbat az a szerencsétlen gyerek issza a keserű szar levet, mert igazi apa nélkül nő majd fel, és jól mondta az előttem szóló, szegény hatalmi játszmák tárgya lesz...Gyereket tönkretenni nem kéne. Drága nő magának szülte kisgyermekét, hogy kompenzálja a rossz döntését. Ez pedig rohadt önző dolog. Drága nő majd magyarázkodhat szegény gyereknek, mikor már felfogja ésszel, hogy tönkre lett téve az élete bizonyos szinten.
2010. aug. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

Az én apám is lelépett és mégis teljes ember lettem saját lakással, diplomával és kétkezi munkával. Sajnos az élet nem mindig dob kiszámítható lépéseket. De kívánom, hogy a Te életed legyen tökéletes és teljes családban éld le.

Nem egyedül nevelem fel, hanem a családom támogat, testvéreim saját gyerekükként szeretik a kicsimet.

2010. aug. 25. 23:44
 18/30 A kérdező kommentje:
nincs jogod olyat mondani sőt feltételezni hogy "milyen élete lesz a gyereknek". nem ismersz. ne mondj ilyet légyszives. igen, egyedül is vállaltam a gyereket. képtelen lettem volna elvenni a magzati életét. szeretem a drágámat és hidd el kedves utolsó, vannak bőven, akik családban nőnek fel, de szeretet, törődés nélkül apucival... az én gyerekem nem fog sem szeretetben, sem törődésben, sem anyagiakban, sem erkölcsiekben hiányt szenvedni....
2010. aug. 25. 23:47
 19/30 Fülünyúl ***** válasza:

A nő nagyon rosszul járt, de nem tudok mit mondani hogy mi lesz a folytatás. Egy biztos, gyerekkel már nagyon nehéz lesz férfit találnod. Mindenki a saját gyermekéhez húz ugyanis, lásd férjed, aki a körülmények ellenére is ragaszkodna gyermekéhez.

Az élet rohadt és harcokból áll. Aki mást mond az hazudik vagy önámít.

2010. aug. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
A férfi nem húz a gyerekéhez, mert megelégszik heti 1 órával és számára az apaszerep kipipálva. Nem érzem úgy, hogy rosszul jártam volna, van egy csodás, egészséges gyerekem akit szeretetben fogok felnevelni. Boldog vagyok vele, csak tudod nem így képzeltem. Családot szerettem volna. Én is hibáztam, tudom. Remélem találok majd egy olyan apukát a gyerekemnek aki mindkettőnket elfogad és nem csak egy donor kellett neki hogy újabb gyereke szülessen akikre nem tart igényt.
2010. aug. 26. 00:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!