Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feleségem másfél millióért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségem másfél millióért csináltatott fogszabályozót magának titokban?

Figyelt kérdés
Meglepetésnek szánta, azért nem mondta el (külföldön dolgozik jelenleg), igaz a saját pénzét költötte ra, de akkor is, nem túlzás ez egy kicsit?
2021. jún. 21. 22:11
1 2 3
 11/28 anonim válasza:
50%
Nem ismerem a mostani árakat. Így első hallásra nekem túlzás. Mármint maga az ára. Nem az hogy most megcsináltatta. Nekem 2 éve volt fogszabályzóm, nem levehető fajta, akkor az volt 120 ezer. Már azt is sokaltam érte, de azért kifizettem. Másfélért nekem inkább legyenek csámpásak, nem érne annyit. Mondjuk ha keresnék havi 2 millát, akkor lehet érne.
2021. jún. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim válasza:
26%
Persze, hogy nem túlzás. Ez itt a GYK párkapcsolati részlege. Írd ki ugyan ezt a kérdést úgy, hogy te csináltattad meg 1,5 millióért. Az utolsó senkiházi leszel, mert nem adtad be a közösbe a pénzt.
2021. jún. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
85%

12


Nekem úgy tűnik, hogy elég szelektíven olvasod a párkapcsolat témakört.

2021. jún. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
91%
#11 Na igen, a többit a TB állta. :)
2021. jún. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
83%

Ha egyben kifizette, nem sok.

Fogkoleszedes, tomesek, elotte...


Es ha nem foghuzos, hanem valamelyik ujabb technika, lehet egy iv 300 minimum, attól fuggoen, hova megy. Es lehet mas eszköz is, ami kellhet...

2021. jún. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
81%
Nem véletlenül jönnek ide még Németországból is fogorvosért... feleségednek lehetett volna ennyi sütni valója.
2021. jún. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim válasza:
15%
#13: A legtöbb kérdést elolvastam az elmúlt 1 hónapban. Nőként borasztónak tartom azt a feminista hozzáállást, ami jellemző itt és az Emberek kategória hozzászólásainak zömére. Megfogadtam, hogy többet nem olvasgatom ezeket, mert a végén még meg fogom utálni a saját nememet is. Csak nem igazán tudom tartani magam ehhez...
2021. jún. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
90%

Hát külföldön nem olcsó.

Ha rosszak voltak a fogai, akkor gondolom elégedetlen volt.

2021. jún. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
91%

"Nem véletlenül jönnek ide még Németországból is fogorvosért... feleségednek lehetett volna ennyi sütni valója."


Egyrészt nem derül ki a kérdésből, hogy hol dolgozik a felesége (dolgozhat éppen Angliában, Norvégiában, Spanyolországban, stb.), másrészt hosszú hónapokon keresztül rendszeresen, eleinte pár hetente kontrollra hazajárni, vagy ha netalán, ha bármi gond van vele hirtelen (két ismerősömmel is előfordult ilyen), akkor SOS megoldani a hazautazást, az már lehet, hogy simán közel annyi, vagy több kiadás, mint az itthoni és a külföldi fogszabályzás költsége közötti különbség, nem beszélve arról, hogy a munkájától függően lehet, hogy nem is megoldható.

2021. jún. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
76%

18


Én meg kb. egy évet tölthetnék egy gyönyörűen berendezett 4 csillagos, terülj-terülj asztalkámos, teljes ellátásos kambodzsai szállodában ennyi pénzért.


Csak ettől pont ugyanúgy nem lesz a kérdező feleségének szép, szabályos fogsora, mint a borsodi tinilányok mutatványaitól.

2021. jún. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!