Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegnap nagyon összevesztünk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap nagyon összevesztünk a párommal. Tört zúzott, meg akart ölni. Ma reggel nem tudok bejelentkezni a Facebookba, mert azt mondja szokatlan tevekénységet észlelt. tagadja, szerintem o csinált valamit. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2021. jún. 22. 09:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
92%

a törés zúzás az nem egyenlő azzal hogy meg akar őlni ha persze téged nem bántot, de nyilván komoly indulatkezelési problémái vannak.

A te fajtádal az a baj, hogy képes ezért ki írni ide mint ha ez a megoldható problémák közé tartozna egy kapcsolatban, egy a megoldás hogy megszakítasz vele mindenfajta kapcsolatot, zaklatás esetén egyből rendőrség !

Gondolom te sem vagy 100 as ..

2021. jún. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Valóban nem akart megölni, de belem rúgott es megpofozott. Közben azt ordibálta, hogy megöllek te k.rva


Amugy a facebook azt mutatja, hogy valahol Gyor mellett próbáltak meg belepni, szóval tényleg nem o volt. Csak véletlen egybeesés.

2021. jún. 22. 12:18
 13/20 anonim ***** válasza:
92%
Akkor minden rendben,ugye?
2021. jún. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
96%

Akkor minden szipi-szupper!!:) Győr mellől illegálisan próbálták feltörni a facédat, nem az ember volt, úgyhogy deal!

Este még megrugdosott, lekurvázott, de új napra ébredtünk, sok boldogságot!

2021. jún. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
89%
Szeritem troll post. Ha nem akkor irány rendőrség.
2021. jún. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
68%
Hülye liba....
2021. jún. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
83%
Lehet, hogy a szokatlan tevékenység az a gondolkodás lehetett.
2021. jún. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
17%

Miért lenne hülye liba? Én is rosszul érezném magam, hogy feltörnék a Facebookomat, mert némelyik családtagommal, barátommal bizalmas dolgokat is megbeszéltem üzenetben, és nem szeretném, ha harmadik fél kezébe kerülne.


Mindenesetre minden felsorolt dolog bűncselekmény, még akkor is, ha nem ugyanaz az ember az elkövető. A párod viszont nagyon veszélyes, én azonnal elkezdeném megszervezni, hogy biztonságosan el tudjak költözni.

2021. jún. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
93%

#18:

Na vajon miért?

Segítek: itt szerinted az a legnagyobb baj, hogy nem tud belépni fb-ra?

2021. jún. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
most olt meg a volt parja egy not valahol szegeden. ne a facebookoddal foglalkozz, hanem mnenekulj ettol az embertol, mert egyszer tenyleg megteszi, es akkor mar keso lesz. pakold ossze a cuccaidat es a penzedet es tunj el a hazbol
2021. jún. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!