Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Reggel összevesztünk. Túlreagá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reggel összevesztünk. Túlreagáltam, vagy igazam volt?

Figyelt kérdés

Egy év kapcsolat után (nemrég) költöztünk össze a párommal.

Nem vagyok egy pláza cica, amolyan erős közepes, helyesnek mondott csaj. Néha persze nekem sincs önbizalmam, mint a legtöbb nőnek. Ha akarom fel tudok öltözni, ki tudom sminkelni magam, meg tudom úgy csinálni a hajam, hogy megnéznek az utcán, viszont nem okoz gondot az sem (mint nagyon sok nőnél), hogy smink nélkül menjek ki vásárolni, bárhová. Igazából csak azért festem magam, hogy ne legyen kislányos az arcom.

Reggel felkeltem, és kócosan, gyűrött arccal egy pólóban kitámolyogtam a konyhába és bekapcsoltam a kávéfőzőt. A pasim tett valami hülye megjegyzést a külsőmre. Felkaptam a vizet, és ráripakodtam, hogy:

"Mit gondolsz, azok az 5 kg festékkel mázolt pofájú, hajlakktól betonkemény hajú, belőtt sérójú risza-pi**a barátnőid, meg a macák akiket megbámultok a haveroddal az utcán, azok jobban néznek ki reggel, mikor felébrednek??? Garantálom, hogy még rosszabbul, azért vakolják ki az arcukat!"

Na, persze én voltam megint a hülye.

Elég nehezen békéltem meg azzal is, hogy a környék össze ilyen macája a "barátnő - haverja". Sokáig a fejéhez vágtam, hogy "miért nem olyat választottál magadnak?" Nem érti meg, hogy nekem ez bántja az önbizalmamat. Olyan mérges lettem reggel, hiába magyarázott, hogy félre értettem a helyzetet, hogy azt is mondtam már neki, hogy "ezt mind vissza fogod kapni!" Akkor besértődött és elment.


2013. jún. 14. 09:08
1 2
 1/12 ASOT ***** válasza:

jajj istenkém, háát talán kissé túlreagáltad, az ilyet nem nagyon gondolják komolyan a pasik..


de konkrétan mit mondott?

2013. jún. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem teljesen igazad volt. Mekkora bunko volt mar? Jesszusom, nekem soha nem mondana ilyet parom, sot, o jobban szereti ha nincs smink rajtam
2013. jún. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mit mondott a külsődre?
2013. jún. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak ugratott, akkor ezt bizony te toltad el. És abból gondolom, hogy így lehetett, hogy mondta, hogy félreértetted.


"Elég nehezen békéltem meg azzal is, hogy a környék össze ilyen macája a "barátnő - haverja". Sokáig a fejéhez vágtam, hogy "miért nem olyat választottál magadnak?""

Ha vannak ilyen barátnői, akkor az "hiba"? Egy olyan dolog, amire így kell reagálni? Szerintem nagyon nem.

Nehogy már azért hibáztasd, hogy hogyan néznek ki az ismerősei - ebből nagyon az jön le, hogy erősen a külső alapján ítélsz.


"Sokáig a fejéhez vágtam, hogy "miért nem olyat választottál magadnak?"


Ez meg aztán pláne nonszensz...

2013. jún. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

:D Azt kellett volna válaszolnod, hogy engem választottál így vállaltad az is, hogy reggelente nem leszek tip-top külsejű(és nyomtam volna egy puszit az arcára)!:D Egyébként eddig ez nem zavarta amíg külön éltetek?

Arra én kíváncsi vagyok, hogy mit mondott pontosan?

2013. jún. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ja nem mindegy hogy mit mondott! ?
2013. jún. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Megértem h rosszul esett,de sztem túlreagáltad picit :S bár mondjuk nekem se mondott még semmi rossz megjegyzést a párom h reggelente milyen a fejem xD bár am különös képpen leszarom mert sztem reggelente senki se tipp-topp külsővel kel ki az ágyból :D
2013. jún. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Túlreagáltad e vagy sem, ez sztem tök mindegy! Egy normális érett gondolkodású pasi akkor sem mondd ilyet! Én is besértődtem vna rá, mert egy nőnek az önképébe teljesen beletipor, ezért van a sok önbizalom hiányos ember..
2013. jún. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
45%

Mi az hogy egy normális pasi nem mond "ilyet"? Mégis milyet? A kérdező még mindig nem tudta leírni, hogy konkrétan mit mondott a pasija, és ettől függ az egész.


1.Ha tényleg bunkó megjegyzést tett komolyan --> Akkor oké hogy leosztottad, többet biztos nem fogja ezt csinálni.


2.Ha egy poénos megjegyzést tett --> Egy idióta pics@ vagy akivel poénkodni sem lehet.


Szóval nagyon nem mindegy. De ezektől függetlenül az, hogy ismerőseit cseszegeted az öltözködésük miatt, és a fejéhez vágsz olyanokat hogy miért nem azokkal jött össze, háát...asszem esélyes hogy a 2. leírt verzió van érvényben..

2013. jún. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
97%
Nekem jobban tetszett a barátnőm smink nélkül. Reggel, kócosan, "fáradt" arccal, egy szál bugyiban, és pólóban ment ki pisilni, majd visszafeküdt mellém. Olykor olyan édes volt.. Sajnos már nem vagyunk együtt :(
2013. jún. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!