Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert van ezzel a baratomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van ezzel a baratomnak gondja?

Figyelt kérdés
Egy napja ram irt az exemnek az egyik haverja/ismerose, es irogattunk, de csak kb, 10 percet. Elmondtam a baratomnak, hogy ram irt egy srac, es azota baja van, allitolag azert mert masokkal akarok irogatni, es figyelemre van szuksegem mind egy kislanynak... Mar elegge kezd elegem lenni ebbol, es nem tudom megertetni vele, hogy ezt abba kell hogy hagyja.
2021. jún. 22. 12:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki magából indul ki.

Nem lesz jó vége, ha, bár őszinte voltál és nem is követtél el semmit, nem bír leakadni a témáról.

2021. jún. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is így kezdődött. Aztán már edzőterembe, strandra, bulizni is csak pasizni mehettem meg hogy kellessem magam. Szerintem most menekülj, bár te is maradni fogsz amíg már teljesen az őrületbe kerget. XD
2021. jún. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert hülye! Önbizalom hiánya van, és ezt rád fogja. Lehetne igaza, ha ezt rendszeresen tennéd, ha így van, akkor gondold át, hogy miért és kikkel levelezel!
2021. jún. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért van ezzel baja, mert magából indul ki, ilyen helyzetben mit tenne a lánnyal aki ráír és ki akar magának sajátítani. Ha behódolsz, pár év múlva azon kapod magad, hogy szar az életed és nincsenek barátaid. Érdemes határozottan meghúznod a határokat, amit ha nem fogad el, érdemes elgondolkodni a szakításon.
2021. jún. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%
Gondolom friss kapcsolat. Lesz még bőven ebből. Első kör a sértődés, utána jön a lelki elnyomás, bekorlátozás, tiltás.
2021. jún. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Féltékeny. Kerdezd meg tőle, nem fogja bevallani, csak ideges lesz vagy zavarba jön. Aztán még több phaszságot fog a fejedhez vágni :D
2021. jún. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Kérdező. Lépj neki oda, és mondd meg neki, hogy vagy abbahagyja a hülyeséget, vagy akár békén is hagyhat a továbbiakban - baromi sértő számodra már csak a feltételezés is...
2021. jún. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Osztom 4#-et


Az en baratom is ilyen.már minden pasit tiltanom kellett aki haverom.

Viszont nem is tűnik korrektnek. Hanem aki a hátam mogott csinalja hogy mas lanyoknak raadasul tarskerin irogat..


Szoval igen az ilyenek.magukbol indulnak ki hogy ők képtelenek csak ugy a masik nemmel beszelgetni hogy abban ne legyen flört vagy bármi.

2021. jún. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nála az van hogy akkor beszelget csak csajokkal csak úgy alapon, ha akar is toluk vmit, egyeb esetben kizárja őket. Es tolem is ezt varja el hogy zárjak ki minden hímneműt.

Magyaran minden nőben csak a megcsalás esélyét latja ha vki hozzászol...


8.voltam

2021. jún. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
11%
Hát ha csak az itteni sztorikat nézzük, hogy egy jól működő kapcsolatban a csaj elkezd más pasikkal beszélgetni csak úgy, mindig az a vége hogy hoppá, beleszerettem. De a páromat is szeretem. Mi legyen? Szóval jogos a féleleme, akkor is ha szerinted nem.
2021. jún. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!