Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, a kapcsolatotokban zavaró lenne, ha a férfi minden munkanap után olyan fáradt, mint akit kivacsartak?

Figyelt kérdés
2016. febr. 28. 09:26
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
* kifacsartak
2016. febr. 28. 09:26
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Egy idõ után igen,hisz nem lehetne vele Se beszélgetni, se szerelmeskedni, se egy filmet megnézni és biztos vagyok benne,hogy az agyamra menne az a folyamatos kifogás,hogy õ fáradt. Lehet én is fáradt lennék meló után mégis tiszta lenne a ház meg lenne mit enni.
2016. febr. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
87%
Igen, így megy tönkre a legtöbb párkapcsolat.
2016. febr. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 rrrrrreennnnn ***** válasza:
92%

Bàrmely fél részéről 'zavarò'. De nem is ez talàn a legmegfelelőbb kifejezès... Egy idő utàn kivitelezhetetlenné vàlik a kapcsolat.

A kapcsolathoz rengeteg beszélgetésre, közös élményekre van szükség. Filmek, mozi, séta, stb...

Lehetetlen...

2016. febr. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudnám, hogy a hétvégén be tudjuk pótolni a hétközben elmaradtak legalább egy részét, akkor ideig-óráig kibírnám a helyzetet. Főleg akkor, ha a megélhetésükért dolgozik ennyit. De ezt csak átmneti helyzetnek tudom elképzeli, igyekeznék én is olyan munkát keresni, ami lehetővé teszi, hogy a páromnak ne kelljen túlvállalnia magát.
2016. febr. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:

Nekünk fél év elég volt hozzá, hogy szakítsunk.

Ő heti 3x reggel fél 7-től este 9-ig melózott, a maradék 2 napban hazajött aludt, szombaton is felkelt, bolt, ebéd, délután alvás, vasárnap pedig sokszor a melóra készült (órák hosszat, és ideges volt tőle).


Ideig-óráig bírtam, de hamarosan már lakótársakként éltünk együtt, semmi program, kirándulás, stb., mert folyton "pihent" - értsd: feküdt az ágyban egész nap szinte.

Ölelés, csókok nem voltak, egy idő után már a szex is megszűnt teljesen, vagy ha volt, 2-3 óráig (!) szenvedett (meg én, mert fájt, kiszáradtam, stb.) vele.

2016. febr. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

Kb 7:20-kor indul munkába, és legkorábban 6-kor ér haza, de van hogy 7,8-kor. Illetve hétvégente vagy dolgozik, vagy a szuleinél van. Még nem élünk együtt....

Viszont az hogy minden hétvégén otthon van.., nem tudom hogy ezzel is mi lenne, mikor már együtt élünk. Otthon hagy engem, vagy vinne engem is a szüleihez? Azért nekem egyik ötlet sem tetszik, ha ez minden hétvégére szól. Viszont a szülők idősek, 80-koruluek.

2016. febr. 28. 10:05
 8/35 anonim ***** válasza:
Hosszú távon problémák lehetnek belőle, de hosszú távon abból is, ha nem dolgozna.
2016. febr. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
28%

Szetintem nem gáz, ha a hétvége szabad. Mi mindketten váltott műszakban dolgozunk kb 300-350 órában, másfél év alatt nem volt közös szabad hétvégénk, kivéve, hogy nyaraltunk egyútt egy hetet.

És? Dolgozni kell. De azért oda kell figyelni a másikra, akár csak kajaközben meghallgatni, megérteni a problémáját, mert a krónikus nemtörődésre nem mentség a fáradtság

2016. febr. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
50%

#9 Szép volt, elvtárs!


[link]

2016. febr. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!