Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van bocsánat arra ha megcsalna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van bocsánat arra ha megcsalnak? Aki már bocsájtott meg hogyan tette?

Figyelt kérdés

nem akarom túlcifrázni.. a barátnőm egy házibuliba amiben nem voltam seggrészegre itta magát...állítólag kettőig nem látott gondolkodni se nagyon tudott és lefeküdt egy csávóval..(a srác kezdeményezett itatta és ő nyomult rá)

állítólag engem szeret és ha tehetné mindent máshogy csinálna és rohadtul fáj neki és mérhetetlenül megbánta...

vélemények?


2010. aug. 26. 10:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én barátnőm is félrek*rt... Mikor megtudtam kifaggattam, csináltam neki egy kis lelkifurit, és láttam rajta, hogy megbánta. Azóta megváltozott. Nekem nem azzal volt a bajom, hogy megcsalt, hanem azzal, hogy valami miatt megtette, amit hiányolt a kapcsolatunkból, és nem beszéltünk róla, utána pedig az fájt, hogy nem magától vallotta be az egészet, hanem egy kis rásegítéssel. Most már megvan az őszinteség, így ha valami baj van meg lehet beszélni, hogy ne kelljen máshoz menni a problémákkal...
2010. aug. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha szereted, és ő is szeret téged, és meg tudjátok beszélni, és megbánta stb akk meg lehet bocsájtani igen:)
2010. aug. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

hát azért ez nem éppen így megy ahogy az utolsó leírta.

Szerintem neked sem esne olyan jól ha a barátnődet más kefélgetné, én sem örülnék neki sőt abban a pillanatban ahogy megtudnám valamelyikre nagyon ideges lennék legalább is a csávóra biztos (meg is tudnám ölni) viszont a barátnőt tuti leb.nám és megkérdezném tőle ,hogy miért csinálta mi okból stb stb de nem bántanám . egy ilyen félrekefélés eseten vagy akár egy csókolózáson is nehéz túltenni magunkat mert ugye ha egyszer megcsinálja és nem foglalkozol a dologgal akkor többször is meg fogja csinálni sajnos ez így van. én alapból nem engedem el egyedül a barátnőmet bulizni (nem mintha szokott volna járni) de ha el is megy általában mindíg elhív engem is(azt szokta mondani,hogy nélkülem nem lenne olyan jó bulizni stb stb).Én meg bízom benne ,de mégis kitudja mi lesz ha elmegy egy kanos buliba...(hegyibe vagy discoba) Tegnap is mentem elé a melóba (jött haza este10kor) és nem értem le időben, már útközben találkoztam vele erre meséli hogy jöttek az utcán a cigányok azt beszólogattak neki stb stb miért nem voltam ott úgy félt (és mérges is volt rám) na szóval akkor így engedje el az ember a párját valahová egyedül is

2010. aug. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

előző vagyok!


Sajnos nekem is volt már megcsalásos esetem, az oszt.társammal ,abban a pillanatban ahogy elolvastam az sms-t kitudtam volna nyírni... el kéretőztem utcsó óráról és elmentem a b.nőm sulijához és kérdeztem tőle hogy most mi is van történt...csak bólogatott meg rázta a fejét a kérdéseimre ,kérdeztem hogy most vége bólintott kapott egy puszit azt mentem haza... nagyon megbánta stb stb 2napra rá már összejöttünk mesélte hogy nagyon megbánta meg ha visszafordultam volna akkor odajött volna meg elmentek azon az útvonalon a b.nőjével ahol én mentem hátha még ott találnak (de pechére elment a busz) ...hazaért apja ugye meglátta őket a sráccal másnap megkérdezte tőle hogy akkor most k.rva vagy stb stb... elbeszélgettek a faterjával és a faterja segtett neki hogy újra együtt legyünk ... azóta boldog az élet

2010. aug. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha szereted és Ő megbánta fogd fel úgy nem Te vagy az első aki megbocsát!
2010. aug. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kösz
2010. aug. 27. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!