Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan aki már bocsájtott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki már bocsájtott meg a párjának megcsalásért? Miért? Megbántátok, vagy úgy érzitek jól döntöttetek?

Figyelt kérdés
2009. febr. 16. 19:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Én nem, de soha nem is tudnék megbocsátani senkinek sem a hűtlenségért!
2009. febr. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
volt h egy barátom összejött egy 13 éves kislánnyal mellettem, aztán mi szakítottunk, 1 hónap múlva dobta a kiscsajt és én visszafogadtam :S de már bánom, kibékülés után 1 héttel ismét megcsalt vele. vannak sajnos ilyen fiúk, akik ilyenért felrúgják a fél éves kapcsolatukat :( én soha többé nem bocsátanék meg egy fiúnak se hasonlót. ha vki szerelmes, csak az az egy kell neki...
2009. febr. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi ideje vagytok/voltatok együtt/milyen mélységig?

Ő megbocsájtott már Neked?

Egy valamire , való őszinte kapcsolatban nem szabad ilyennek előfordulni, előtte szakítani kell.

2009. febr. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
csak kíváncsiság.. egyébként 2 éves kapcsolat és nem volt megcsalás...
2009. febr. 16. 19:17
 5/18 A kérdező kommentje:
Olyan van aki megbocsájtott és úgy éreztte jól döntött?
2009. febr. 16. 19:18
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Megcsalt a volt barátom a volt barátnőjével megbocsátottam neki és később még több lánnyal megcsalt én megbántam és tanultam a dologból most már nem bocsátanék meg senkinek
2009. febr. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Engem már csalt meg a pasim,a nyáron.Bár már nem volt ugyanolyan akkoriban a kapcsolatunk,sokat veszekedtünk,kevés időt fordítottunk egymásra.Szóval megcsalt,két hétig külön voltunk közben én is voltam egy sráccal.Aztán visszakönyörögte magát,megbocsájtottam.Aztóa nagyon boldogok vagyunk,minden rendben van köztünk, szinte sülve főve együtt vagyunk.Nem bántam meg hogy megbocsájtottam.Egyébként a kapcsolat kb 3 éve tart.
2009. febr. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
78%

Én megbocsájtottam, és nem bántam meg. Annak idején a barátnőmet "elszerette" vmi csávó, mert két család együtt nyaralt, és az nagyon rosszul esett. De rájött a barátnőm, hogy butaság volt, ráadásul az a pasi betegesen féltékeny, rám sem nézhetett a csaj, ha már velem beszélgetett, akkor szegény bnőmet elhordta mindennek, meg főtt a saját agyvizében. Bocs, káposztalében. Kb egy hónapig beszélgettünk rendszeresen a csajjal, aztán szakított a pasijával, és újra összejöttünk, és azóta is boldogok vagyunk együtt, megbízom benne, meggyőző volt a vallomása, imádjuk egymást. :]


17/F

2009. febr. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Én félrementem a párom mellett. Több okból, ami javarészt szexuális volt, és nem tudtuk megoldani. Elmondtam, megbocsátott nekem. Retardált módon hangzik, de jótt tett nekünk ez a félremenés. Azóta a legnagyobb rendben vagyunk, mindent megkapok tőle, úgy gondolom ő is tőlem. Ha megcsalna, az októl függ, hogy megbocsátanék e vagy nem. Ha egyszerűen csak jódolgában nem tudna mit csinálni, és hobby lenne neki a félrekefélés persze nem bocsátanék meg. De gondolj bele, a világon 6 milliárd ember él rajta kívül....
2009. febr. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
78%

Engem 7 év és 2 gyerek mellett csalt meg a férjem. Rossz volt nagyon, de azt mondta velünk akar maradni, szeret minket.


Úgy érzem jót tett ez a sokk hatás a kapcsolatunknak. Jobban értékeljük egymást.

2009. febr. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!