Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk! Ha egy fiut megcsalnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ha egy fiut megcsalnak és azt mondja h soha többé nem lesz szerelmes, és most 1év után össze jöttünk, azt mondja h szeret! Szerintetek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 22. 11:57
 1/6 twinky ***** válasza:

Szerinted?

Amikor kijelentette, hogy nem lesz szerelmes soha tobbe, erzelmileg zaklatott volt. Azota eltelt egy ev, elhalvanyodtak az emlekek, es itt az uj szerelem.

2011. aug. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

olyan nincs, hogy soha többé nem lesz szerelmes

annak a csajnak talán nem néz többé a szemébe

de az ember az érzelmeit nem ölheti meg

ne mond nekem, hogy te még nem próbáltad

nekem még nem sikerült, és nem ismerek olyat, akinek igen

2011. aug. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. aug. 22. 12:05
 4/6 gyíííháááá ***** válasza:
Nagyon megbízhatsz benne, ha itt teszed fel ezt a kérdést.. Gratulálok én is, lehet, hogy tényleg terhes vagy XD
2011. aug. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
igen ezek alapján amit leírtál szerintem is terhes vagy
2011. aug. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kuktaberci ***** válasza:
Szerintem mondani mindent lehet.
2011. aug. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!