Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges hogy nem is szeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy nem is szeret igazán?

Figyelt kérdés
Kerékpárral elestem múlt hét szombaton olyan szerencsétlenül hogy bel-boka törést szenvedtem. Ezenkívül zúzódások vannak a kezemen is bár az nem tört el szerencsére. A lényeg, fekvőgipszet kaptam, a felírt mankót rögtön nem tudtuk kiváltani. Szombat délután és vasárnap nincs nyitva a bolt ahol ki lehet. A lényeg, élettársam Budapesten dolgozik, mi meg egy szabolcsi községben élünk. Ő hétfőn hajnalban utazik fel, péntek este jön haza. Nagyon kértem ne hagyjon ilyen állapotban itthon, kérjen szabadságot a következő hétre. Szüleim már nincsenek, élettársam azt mondta kérjem meg húgomat hogy segítsen. Ő is dolgozik, eljött tegnap ugyan segíteni, de csak a bolt volt leginkább. A napi teendők, ugye a vécén és tisztálkodáson kívül (reggeli, ebéd, vacsora) rendkívül nehéz. Inkább alig eszem hiszen a konyhában egy lábon ugrálva borzasztó. Mostanra húgom kiváltotta a mankót is de így is nehéz. Nagyon haragszom élettársamra amiért ilyen állapotban itt hagyott, ő meg nem érti mi bajom, szerinte úgyis csak fekszem. Ezért minek maradt volna itthon? Ma sokat gondolkoztam, szeret egyáltalán engem ez az ember?
2021. jún. 23. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Jobbulást!


"Ma sokat gondolkoztam, szeret egyáltalán engem ez az ember?" Ez a jelenlegi szituáció tökéletesen alkalmas arra, hogy ezen mélyen és komolyan elgondolkodj.

2021. jún. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Megértelek mindkettőtöket. Elkommunikáltál mellette. Nem.éreztetted vele, hogy ez mennyire fontos neked.

Én örömmel kiszolgálnálak, de emiatt szabadság? Eléggé erős. Ismétlem ha te belül úgy érzed, hogy ez neked nagyon fontos, én maradnék, de bőven el lehet azokat intézni egyedül is.

2021. jún. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én 3 hete kül-boka törést szenvedtem. A férjem azóta szinte minden szabadidejét rám áldozza.

Ez most nekünk is egy jó kis lecke volt. Nem használom ki, de az első 3 hétre fekvésre voltam ítélve. Ezen a héten már elkezdtem a törött lábamat apránként terhelni, így már főzök és mosogatok is. Sajnos ennél többet 1 lábon nem tudok csinálni.

Úgy gondolom, hogy az élettársad lehetett volna annyira együttérző, hogy ebben a helyzetben legalább 1 hétig kivett volna szabadságot. Nem biztos, hogy nehezebb helyzetekben is melletted állna. Ezen azért gondolkozz el, hogy ő a megfelelő társad, vagy társad-e ő egyáltalán?

Jobbulást és kitartást kívánok!

2021. jún. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!