Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legelső több éves kapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legelső több éves kapcsolatodnak mennyire tudtál könnyen véget vetni?

Figyelt kérdés

Mennyi ideig gondolkodtál a szakítás és nem volt kételyed hogy jól döntöttél? Mi volt a szakítás ok?


Nekem az első barátnőm és 7eve vagyunk együtt egyelőre


2021. jún. 24. 09:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, első kapcsolatom 18-21 éves korom közt volt. Egyszer csak belém hasított, hogy már nem szeretem és vajon miért is tűröm a nem dolgozás, piálás, szerencsejátékozás okozta problémákat.

Egy mondattal, gond nélkül lezártam.

2021. jún. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
7 évig tartott, évek óta akartam, de nem tudtam hogyan. Ellentétei voltunk egymásnak, mégcsak beszélgetni sem tudtunk semmiről. Nem volt kérdés, hogy semmi keresnivalónk egymás életében! Egy pillanatig sem bántam!
2021. jún. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nehezen. Mindent próbáltam megoldani. Csak akkor tudtam kitenni, amikor kifelé kezdett kacsintgatni. A többi probléma megoldhatató, de egy ilyen már nem.
2021. jún. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
7 év után sikerült szakítani, de addigra már tudatosan építettem le a találkozások számát és mindent, hogy könnyebb legyen. Nem volt az... :) Utána egy évig fájt nagyon, de meg nem bántam. Az a tudatomban volt, hogy minden okkal történt, csak fel kellett dolgoznom, nem illettünk össze.
2021. jún. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1 hónapig gondolkoztam, nincs kételyem, az ok az volt, hogy a köztünk lévő felfogásbeli, jövőbeli terveket érintő dolgokat illetően meguntam a különbségeket. 16-19 éves koromig tartott, és itt döbbentem rá, hogy ez soha nem lesz jobb, nem lesz egyszerűbb, örökre már csak egy szenvedés lesz az egész, így inkább legyen vége.
2021. jún. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

egy telefonhívás volt :)

32F

2021. jún. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

7 évig voltunk együtt. A második 3,5 évben gondolkodtam szakításon.

Nem tudtunk együtt működni. Még picik voltunk. De amúgy higetetlenül összeillettünk. Azt kívánom bár csak vele lehetnék most. Bár csak tőle lenne gyermekem, nem attól akitől van.

Úgy érzem elrontottam az életem, mert nem fél évvel hamarabb fejlődtem meg bizonyos dolgokat.

2021. jún. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!