Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinaljak, hogy elerhessem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak, hogy elerhessem, hogy ne feljen tolem, es bizzon benne hogy csak jot akarok, nem megbantani? Meg en sem tudom elfelejteni.

Figyelt kérdés

Egy ferfit mar 2 eve ismerek, viszont eloben 1szer talalkoztunk csak, 90 km van koztunk.En 21 vagyok , o 28.A talalka ota eltunt, msnen is ritkan latom.Tudom h nagyon tetszem neki, csak fel h tul fiatal vagyok. egyszer nagyot csalodott, 12 ev kapcsolat utan a volt baratnoje megcsalta es lelepett.Ezert fel ujra kapcsolatba kerulni.1 ev mulva elvegzem az egyetemem es kikoltozom abba a varosba ahol o van. De semmirol nem tud, mert egyszeruen nincs fent h elmeselhessem neki.

Mar probaltam elfelejteni, de nem megy...s o csak azt hiszi baratnak tekintem.Irjak telefonra? v mit tegyek, h higyje el h nem akarom atverni, s szeretnek vmi komolyat.Folyton azt mondja h tul szep es tul fiatal vagyok,s szebb ferfit erdemlek, de h megis nagyon erett gondolkodasom. Mit tehetek, h fogja fel h nekem o kell???


2008. dec. 8. 15:05
 1/5 A kérdező kommentje:
ja es miutan "eltunt" meg beszeltunk,es at mondta h azert volt ugy, mert tulsagosan meglepodott es nem tudott az erzelmeivel hirtelen megbirkozni
2008. dec. 8. 15:06
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Írj neki egy sms-t, hogy mivan vele abból érzi, hogy gondolsz rá és nem felejtetted el. Kérd meg, hogy legyne msn-en, bezségless vlee, győzd meg. Ha valaki egyszer csalódik nehezen bízik utána és megijed. Tapasztalatból tudom én már megbirkóztam egy ilyen helyzettel. Bizonygasd, hogy szereted, hogy fontos neked ő és kérd, hogy találkozzatok újra, hogy megtudjátok bezsélni. Remélem tudtam segíteni:)
2008. dec. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszi. Tenyleg nagyon fel uj kapcsolattol, mert a mai nok elegge bizonytalanok. tisztelet a kivetel.
2008. dec. 8. 15:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Tudom:( Én párom is nehezen bízott meg bennem. Mert volt már csalódása:( De megbírkóztam vele és mai napig minden nap bizonyítom neki, hogy szeretem és így már nem fél.
2008. dec. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

De hogyan? Hogyan ;ehet bebizonyitani h en nem azt akarom??

H bizzon bennem, s ha szamitok neki, ne fusson az erzelmeitol csak azert mert fel???

2008. dec. 8. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!