Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kapcsolatban mennyire elfogadh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban mennyire elfogadható a 2 férfi 1 nő felállás? A pasim azt mondja, nagyon beindítaná.

Figyelt kérdés
2021. jún. 26. 20:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/84 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, tudja, hogy nem élvezed a szexet - nem tesz ellene, mert nem számítasz.

Tudja, hogy semmi kedved a hármashoz - nem érdekli, mert nem számítasz.

Állítólag utána jobban kívánna - ez megint csak kinek lenne jó? Hát neki.

És hol vagy te ebben a kapcsolatban?

Tudom miről beszélek, volt hasonlóban részem, bár nálunk a szex kölcsönösen szuper volt, nagy szerelemben voltunk, de olyan cuckold fétise volt, hogy ihaj

Ugyanez a duma, hogy mennyire becsülne, imádna, még jobban kívánna... aha, egy hétig kb.

Tudod mi lesz? Lassan nem elég az egy hónapban egyszer, aztán már nem izgi, hogy mindig ugyanaz a harmadik fél, aztán hű de izgi lenne négyesben, na csak most az egyszer, úgy foglak utána kívánni.

Hidd el, bármibe fogadok erre a forgatókönyvre, végigcsináltam, mert nem láttam-nem hallottam a szerelemtől.

A végén eljutsz egy pontra mikor megundorodsz tőle meg saját magadtól is és közben feleslegesen kiteszed a tested és a lelked egy csomó megpróbáltatásnak.

2021. jún. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/84 A kérdező kommentje:
61: hogy lett vége a történetnek köztetek?
2021. jún. 27. 00:03
 63/84 anonim ***** válasza:
100%

Egyre nehezebben tudtam jóképet vágni ehhez, sokszor voltam bosszús, őrlődtem.

Aztán megint előjött egy ujítással, amire azt mondtam, biztos hogy nem.

Rágta a fülem folyamat, tudod, ez a nem akarom én erőltetni - csak de.

Nem volt más témája. Ha azt mondta süt a nap, akkor is itt kötöttünk ki végül.

Nagy nehezen belementem csak legyen már nyugtom. Meg is csináltuk.

Ez volt az a pont, hogy undort kezdtem el érezni egyik napról a másikra utána. Azt éreztem ha még egy napot vele kell élnem, vagy még egyszer találkoznom kell valakivel, akivel miatta feküdtem le, lehányok mindenkit.

Összepakoltam és elmentem, vissza se néztem. Kidobtam két évet és egy leszervezett, kifizetett esküvőt a kukába.

2021. jún. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/84 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó! Mi volt azaz újítás?
2021. jún. 27. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/84 anonim ***** válasza:
29%
Csak nem az exem a pasid? :D
2021. jún. 27. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/84 A kérdező kommentje:
63: ez szörnyű és szomorú történet. :( sajnálom
2021. jún. 27. 07:47
 67/84 A kérdező kommentje:
Engem is érdekelne, hogy mi volt az az újítás. Persze csak ha nem baj neked erről beszélni. Végtelen szomorúságot érzek ki a szavaidból. Remélem, azóta, hogy otthagytad, már sínen az életed. Az a baj, hogy ők meg sosem fognak rájönni, mit műveltek/művelnek a másikkal.
2021. jún. 27. 08:33
 68/84 anonim ***** válasza:
100%
67-es Te mikor fogod otthagyni?
2021. jún. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/84 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Már látom a végét...
2021. jún. 27. 08:50
 70/84 Noren1989 ***** válasza:
75%

#67, jobb, ha tudod, h ezek a férfiak mindezt tudatosan teszik.


No, de visszatérve rád, lett tegnap óta jobb belátásod?

2021. jún. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!