Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy oldjam meg a barátnőmnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy oldjam meg a barátnőmnél az ott alvást?

Figyelt kérdés

A munkánk miatt csak úgy tudunk találkozni, hogy este megyek hozzá, és reggel jövök tőle. Nem minden nap, heti 1-2x. Viszont a családja már kezdi rossz szemmel nézni, hogy mindig ott vagyok náluk. Hiába mondta nekik a barátnőm, hogy csak így tudjuk megoldani, kezdi őket idegesíteni, hogy egy idegen van a házukba. Így nem szívesen megyek már oda.

A másik, hogy a bnőmnek valami iszonyat kényelmetlen az ágya. Ilyen ultrapuha-süppedős. Én meg itthon kemény matracon alszok. És egyszerűen nem tudok ott semmit se aludni egész éjszaka. Így mindig hullafáradtan megyek másnap melóba. Esetleg valami ötlet erre?

A harmadik dolog, az hogy én reggel szoktam sz*rni. Nagyon nagyot és nagyon büdöset. Nekik meg ilyen nagyon pici wc-jük van. Mármint a helyiség is kicsi, és maga wc is. És nem merek náluk elmenni wc-re, mivel olyan büdöseket csinálok, hogy szégyellem a pofám. Arról nem is beszélve, hogy egyszer a wc is eldugult ott miattam... Csak akkor az utolsó pillanatban megtudtam oldani a helyzetet.


Miket tudnátok javasolni? 3 hónapja vagyunk együtt.



2021. jún. 27. 16:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Költözzetek el albérletbe 🤷‍♂️
2021. jún. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Aludjon nálad a barátnőd
2021. jún. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Összesen heti 1-2 éjjelre tudtok találkozni, nappal nem is töltötök együtt időt?
2021. jún. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Most mi a kérdés? Mert ugye azt kérdezed, hogy hogy oldjad meg az ottalvást? De közben meg ottalszol. Az meg már más kérdés, hogy vannak kellemetlenségek, amiket nem fogsz tudni megoldani.
2021. jún. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenek miatt érdemes ide feljárni 🤣🤣 kösz, hogy bearanyoztad a napom.
2021. jún. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%

Engem is idegesítene ha egy hülyegyerek szétkulázná a wc-met.


Nálad miért nem lehet lenni, ott a feleséged?

2021. jún. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Albérlet/kulcsos ház. De amúgy miért nem nálad vagytok? Akkor a sz*rás is meg lenne oldva. 😃
2021. jún. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi a baj azzal, hogy hozzátok menjetek? Miért nem jó a hétvége? Mennyit dolgozol, hogy munka után sem fér bele 2-3 óra a városban?
2021. jún. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Aludjatak nálatok.

Vagy koltozzetek össze.

2021. jún. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
89%
Engem is baromira idegesítene, ha a lányomnak annyi lenne a kapcsolata, hogy a pasi heti 1-2x feljár d..gni. Ez nem kapcsolat, és az én házamban nem is engedném. Nem nyilvánosház éjszakai szállással egybekötve.
2021. jún. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!