Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg a barátnőmn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a barátnőmnek, hogy kicsit figyeljen magára, és ne legyen ilyen igénytelen?

Figyelt kérdés

Ma voltunk együtt, és pont a kutyapóz került volna sorra, de nem ment, mivel észrevettem, hogy ujjnyi hosszúságú szőrök vannak a popólyukánál. Ráadásul nem hazudok, ha azt mondom, hogy olyan sűrű volt, mint az enyém.


Ez eléggé megölte a libidómat, és bár nem mondtam neki, nagyon is zavar, mert hát basszus, gusztustalan volt. Hogyan mondjam meg neki, hogy foglalkozhatna kicsit többet magával? Úgy hogy ne bántsam meg.

Amúgy az a durva, hogy minden farokméregetés nélkül, de brutálszép csajszi, jó alakkal. Mégis elég igénytelen sokszor. Pl. a lábát se nagyon borotválja, és simán hagyja megnőni a szőrét ott is hosszúra.



2021. jún. 14. 01:21
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 anonim ***** válasza:
86%

Ha elmondod neki a problémádat, nem lesz több gondod ezzel, mert ha van egy kis esze, akkor kidob a p***csába.

Ha neked szőrös a segged,, lábad stb, tőle miért is várod el, hogy leszedje?

A gyanta pl baromi fájdalmas is, a borotva mêg oké, de van akinek az is tud kellemetlenségeket okozni ha érzékeny a bőre.

2021. jún. 14. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/76 anonim ***** válasza:
91%
Nem értem. Neked nagyobb a s.gg szőröd. Akkor miért is reklamálsz?
2021. jún. 14. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/76 anonim ***** válasza:
95%
A seggedet te is szőrteleníthetnéd, nem?
2021. jún. 14. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/76 anonim ***** válasza:
90%

Mindenki maga dönti el, hogy mit, és mennyit szőrtelenít. Marhára nem tartozik rád. Ha nem tetszik, így jártál.

Kereshetsz mást.

2021. jún. 14. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/76 anonim ***** válasza:
13%
Csak szólok, hogy olyanoktól vársz választ, akik soha életükben nem borotválkoztak még sehol sem
2021. jún. 14. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/76 anonim ***** válasza:
10%
szerintem mondd meg neki nyugodtan hogy mi a problemad..Rohadt gusztustalan lehet:(
2021. jún. 14. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/76 anonim ***** válasza:
46%

Nőként mondom hogy azért ez nem egy akkora dolog, hogy az ember figyeljen erre.

Tudom manapság baromi divatos, menő, trendi, feminista hogy a nők egy része már semmi szőrt nem szed le magáról de szerintem se szép. Borotvával 2 perc alatt lekapni.

És azt gondolom az ilyesmit meg lehetne beszélni a partnerrel.


Egyébként ha a kérdezőt nem zavarná akkor persze, hagyja meg a csaj.

Viszont abban is van igazság hogy ha kiderül hogy neki van arra igénye hogy pl te kérdező is szedd le ott, vagy akár egyéb helyeken akkor megtennéd-e. Mert lehet neked is esztétikusabb lenne ha nem lenne szőröd.

2021. jún. 14. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/76 anonim ***** válasza:
87%
Hat meg mit fogsz latni, ha egyutt elsz vele! :D komolyan orulok, hogy az en parom mellett nem kell annyit stresszelnem, mint melletted kellene. Kepzeld, nekem is hagynom kell noni kicsit a szort, mert ha hamar borotvalom, gyulladt es rondabb lesz, mintha mindennap leszednem. Ezt megmondtam a páromnak, elfogadta es nem problemazik. Ennyire ne akard mar, hogy minden tokeletes legyen. Gondolom neked is vannak dolgok, amik nem mindig tokeletesek, ne akard mar tole sem elvarni.
2021. jún. 14. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/76 anonim ***** válasza:
87%
Aha, persze. Ott kiborotválod, és szúr, viszket, mint a fene, amikor nő vissza. Ráadásul a borotva dúsítja is a szőrt. Arról nem beszélve, hogy nagyon ritkán látszik ott, pl csak kutyában. Keress más nőt ha nem tetszik, ő meg hadd találjon egy intelligens társat.
2021. jún. 14. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/76 anonim ***** válasza:
81%
Ezt nem lehet úgy közölni, hogy ne legyen bántó, de ha zavar, muszáj leszel vele beszélni erről.
2021. jún. 14. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!