Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esik rosszul?

Figyelt kérdés
A párom és én nagyon keveset találkozunk, hetente 1, vagy másfél hetente egyszer. Megbeszéltünk mára egy fix programot. Ma az utolsó pillanatban lemondta, mert a barátja szülinapját ünneplik. Úgy volt, hogy ez két nappal ezelőtt van, de akkor a barátnak nem volt jó az időpont és átrakták mára. Nekem ez nagyon rosszulesik. Jogosan? Én úgy érzem, igen.
2021. jún. 27. 20:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Jogosan.
2021. jún. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Ha neked jó ez, hogy 1-2 hetente taliztok, akkor szerintem ez is belefér. Ha nem jó, akkor nem illetek össze, ennyi tali nekem is édes kevés lenne, ez kb csak szex kapcsolat így.
2021. jún. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen exem, és bár ő azt állította, hogy komolyan gondolja velem, de szerintem valójában csak nagyon éretlenek még az ilyen srácok. Ha a haverokkal van valami, ugrik egyből, bele sem gondol, hogy ez önzőség.
2021. jún. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
35 évesen.... sose ő fel
2021. jún. 27. 20:32
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ez azt jelenti h ujabb 1-1.5 szunet?


Nekem elsore csak az igrott be hogy akkor a mai nap helyett holnap, vagy ha masnaoos akkor holnaputan.


Ha ez miatt ujabb 1-1.5 het szunet, (sőt, talan enélkul is, csak az eddigiek alapján)en már rég szexkapcsolatnak venném

2021. jún. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az esne szarul, hogy hetente 1-2 alkalommal találkozunk, és erre már csak hab, hogy utolsó pillanatban mondja le. Egyértelműen érezném, hol a helyem.


Egészséges körülmények között a baráti szülinap miatti lemondás nekem beleférne. Nálatok a körülmények nem egészségesek.

2021. jún. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Jogos. Csak a szex miatt van veled. Ha neked ez így jó akkor nosza.
2021. jún. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%

Igen, ugyanúgy gondolom, ahogy a hatos. Egy normális kapcsolatban, ahol törődnek velem, rendszeresen találkozunk/együttélünk, nekem egy sima program lemondása (szóval évforduló pl.) ilyen esetben beleférne. De eleve a heti vagy kétheti egy találkozás max. ideiglenesen férne bele egy felnőtt párkapcsolatban, nyomós indokkal. Hosszútávon ez nem normális.

Az meg, hogy egy programot, ami két nappal ezelőtt lett volna, áttesznek mára, és az utolsó pillanatban szól róla, amikor tuti, hogy nem ma tudta meg... igen, én is érezném, hogy vagyok a prioritási listában.

2021. jún. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mondtam neki. Egyszerűen nem érti, hogy miről beszélek és én vagyok a hisztis
2021. jún. 27. 21:36
 10/13 A kérdező kommentje:
És a nem megértő
2021. jún. 27. 21:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!