Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esik rosszul?

Figyelt kérdés
A párom és én nagyon keveset találkozunk, hetente 1, vagy másfél hetente egyszer. Megbeszéltünk mára egy fix programot. Ma az utolsó pillanatban lemondta, mert a barátja szülinapját ünneplik. Úgy volt, hogy ez két nappal ezelőtt van, de akkor a barátnak nem volt jó az időpont és átrakták mára. Nekem ez nagyon rosszulesik. Jogosan? Én úgy érzem, igen.
2021. jún. 27. 20:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
8-as vagyok, elírtam, egy évforduló lemondása nem férne bele, de egy hétköznapi tali igen.
2021. jún. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Ő nem a párod, ez egy laza szexkapcsolat. Gondold végig mennyire vagy fontos neki. Ismered-e a barátait, szüleit, vannak velük a közös programok a heti találkozótokon felül, szoktatok-e együtt lenni több napot is egymás után, ott alvással, van közös főzés, bevásárlás, stb.

Amúgy mióta vagytok együtt?

2021. jún. 28. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
51%

Jogosan. Remèlem világos, hogy ez a pasi nem szeret tèged. Elvan veled, szexre jó vagy, de ennyi.

Döntsd el, hogy neked elèg-e ennyi, vagy inkább normális kapcsolatra vágysz.

2021. jún. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!