Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor, mennyi idő után mesélte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor, mennyi idő után meséltetek a barátaitoknak az új párotokról? Jogosan esett rosszul ez a páromnak?

Figyelt kérdés

Már az ismerkedős fázist is elújságoltátok vagy csak amikor komolyabb lett? (Pár hét vagy akár hónap múlva?) Élőben mondtátok vagy neten/telefonon?


Volt egy kisebb nézeteltérésünk a párommal emiatt, mert ő már az első randinkat részletesen elmesélte telefonon, én meg néhány találkozó után, amikor kezdtem érezni, hogy kezd komolyabbra fordulni a dolog, akkor írtam a barátaimnak, hogy úgy néz ki kezd kialakulni egy komoly kapcsolatom és majd elmesélem nekik élőben a dolgokat. A párom szerint ez olyan, mintha nem vállaltam volna fel őt. Magyaráztam neki, hogy én egyszerűen nem vagyok olyan típus, hogy egy kávézós randi után ujjongva felhívjak valakit, hogy "jaaj de cuki volt képzeld ez meg az volt" :D Amúgy sem vagyok egy olyan típus, aki komoly témákat így beszélne meg. Hanem szeretem megvárni hogy alakulnak a dolgok és aztán mesélni. Mit gondoltok?



2021. máj. 11. 09:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nem sértődnék meg ezen

Bár a barátaimmal én is megbeszélek mindent. Már az ismerkedő fázist is stb

2021. máj. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Miért kéne minden randiról töviről hegyire beszámolni??? Max ha valami izgis vagy érdekes történt akkor érdemes mesélni, de akkor se a pasi érdekes, hanem a sztori. Majd a barátoknak bemutatom, ha már komolyabb a dolog. Minden kóbor kutyát nem viszek haza nekik jesszus...
2021. máj. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekes ilyenen megsértődni. Mindenki más, mindenki mást gondol, hogy el szeretne mondani a barátainak.
2021. máj. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Most csak azért, mert néhány hétig nem említettem meg őt mondjuk egy messenger beszélgetésben vagy nem hívtam fel rögtön az összes barátnőmet, az nem azt jelenti, hogy nem is akartam felvállalni és direkt nem mondtam el. Szerintem a magánéletemről akkor és úgy beszélek és annak, ahogy szeretnék. Ráadásul a párom is tudja, hogy sosem voltam az az össze-vissza csacsogós, pletykálgatós típus, lelkis témákat meg kifejezetten szemtől szembe szeretek megbeszélni másokkal. Sajnos az önbizalomhiányából fakadhat, hogy így magára vette és ellene szóló dolognak vette. :/
2021. máj. 11. 09:41
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A tágabb baráti körnek én is maximum akkor mesélek, ha már komolyra fordul a dolog, de a legközelebbi barátaimnak már ismerkedés alatt meséltem mindig. Mondjuk csakis élőben, ha pedig nem tudtunk valamiért találkozni akkor megvártam vele a találkozót. Ettől függetlenül nem sértődtem volna meg a párod helyében, elég gyerekes hisztinek tartom a részéről.
2021. máj. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Utolsó: megkérdezhetem, hogy ha megvártad a találkozót, akkor mennyi idő telt el kb.?
2021. máj. 11. 10:15
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túlreagálja, miért nem az számít mi van jelenleg? Rossz előjel, hogy személyiség különbségetek miatt áll a bál az elfogadás helyett.
2021. máj. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

"ő már az első randinkat részletesen elmesélte telefonon"


Engem meg pont ez zavarna.

Lakonikusan elmondanám ismerősöknek, ha szóba kerül, de a randin történteket nem beszélném ki. Majd az első szexuális együttlétetekről is tart részletes beszámolót ennek a barátjának?


Komolyan mondom, ha nem írtad volna 4-ben a barátnőidet, meg lettem volna győződve arról, hogy ő a nő, te meg a férfi vagy.

2021. máj. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én csak akkor mesélek, ha komoly. Fiatalabb koromban is így volt. Nekem ez magánügy.

Hány éves a barátod? Kicsit túltolta a hisztit.

2021. máj. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
24 éves
2021. máj. 11. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!