Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem pár napja egy elvált férfival.Tavaly óta nem lakik az exével,van egy kislánya,aki az anyjánal van elhelyezve.A pasi rámirt,hogy találkozzunk,komoly kapcsolatot akar.Beleegyeztem.Naponta irt ,még munkaidőben is.Naponta járt ide munka után is,sex nem volt.Ez pár napig igy ment.Aztán jött a hétvége.A sex nem ment a részéről azt mondta fáradt.Reggel korán kelt,mondván láthatása van.Egész napját a lányával töltötte,majd ide nem is jött.Állitólag megsértettem,mert megirtam neki ,hogy döntse el mit akar,nem alkalmi csaj vagyok.Nem szép inditásnak,hogy már pár nap után nem ir,addig mindig irt.Ennyire sértő az,ha leirom,hogy mi nem tetszik?Közölte majd gondolkodik és ir.Azóta semmi.Levette a közös képeket.Mire lehet számitani és ha nem akar semmit miért nem mondja meg?Neten sem ir.

2021. jún. 27. 22:36
1 2 3 4
 1/34 Noren1989 ***** válasza:
86%
Ott elvesztettem a fonalat, h pàr nap ismerkedés utàn keksz.
2021. jún. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Nem volt sex..mert nem jött össze.
2021. jún. 27. 22:38
 3/34 Noren1989 ***** válasza:
84%
Értemén, de h a vérbe jött képbe?
2021. jún. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Nem ez a kérdés.Azt nem értem mitől változott meg,amikor csak annyit jeleztem neki,gondolja at mit akar,hiszen minden fontosabb neki ,ha a lánya füttyent repül.Ezen besértödhet ennyire,hogy amiatt nem is ir?
2021. jún. 27. 22:45
 5/34 anonim ***** válasza:
25%
Noren te egy incel vagy. Komoly kérdések alá ne írogass
2021. jún. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 Noren1989 ***** válasza:
100%

Na, ne oltogassàl, nem vagyok erdőtűz 😄😅😂


Csak szeretném kihàmozni, h nem-e túl gyors volt a tempó a komànknak. Nem-e többet kívànt aszàja, mint a f-rka... 🤔

2021. jún. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
A kapcsit ő kezdeményezte.Egyböl tartós kapcsolatot mondott,hogy azt szeretne.Nem a sex a lényeg..Hanem az amit kérdezek.Első itt alvás után reggel ment el a láthatásra.Messengeren irtam neki,hogy döntse el mit akar,mert nem tetszett,hogy mindig a lányával van,akkor milyen kapcsi ez.Erre már nem ugy reagált mint máskor hanem megsértve irt,azóta semmi jel.
2021. jún. 27. 22:58
 8/34 Noren1989 ***** válasza:
100%
Cicamanó, az egész irreàlisan gyors. Ezt kéne felfogni.
2021. jún. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Mi a gyors?Mire érted?Konkrétan ird.Akkor minek jött minden nap és akart komoly kapcsit??Meggondolta épp akkor ,mikor irtam neki azt a bizonyos üzenetet?
2021. jún. 27. 23:02
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Pár nap után már számonkéred mennyi időt tölt a lányával, már sokallod. Már pár nap után olyannal állsz elő, hogy te vagy a lánya...Ne csodálkozz, hogy lelép.
2021. jún. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!