Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom sosincs otthon egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom sosincs otthon egyedül a munkám jellege miatt. Illene néha otthon egyedül hagynom egy-két napra?

Figyelt kérdés
Mióta összejöttünk, együtt élünk, ezalatt ő alig volt egyedül a saját lakásában. Egy órákra szokott, mikor én sportolni megyek. Lehet jót tenne a kapcsolatunknak és a közérzetének, ha néha magára hagynám? Ő sosem kérne meg magától erre, és ha kérdezem akkor is azt mondja, hogy jó egyedül lenni, de nem kell emiatt elmenjek, de ettől még lehet ilyen igénye. Csak udvarias.
2021. jún. 28. 12:22
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Ezt tőle kérdezd meg. Én is mondtam a páromnak, hogy imádok vele lenni, de néha nagyon szívesen vagyok el egyedül. (Persze nem küldöm el sose, ő is csak akkor megy ha dolga van, csak közöltem vele)


Ő viszont - hiába szintén introvertált - azt szereti, hogy ha én is otthon vagyok vele.

2021. jún. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs egy olyan szoba, ahová néha-néha elvonulhat? Valami vendégszoba jellegű, ahol te is tudnád, hogy ha ott van akkor nem törsz rá váratlanul, mert jajj pont most kell egy fél pár zokni, vagy akármi.
2021. jún. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mikor dolgozok, akkor külön szobában vagyunk és akkor elvan a kis dolgaival. Tehát nem szoktam megfojtani a folyamatos jelenlétemmel, akkor sem, ha egy fedél alatt vagyunk. De akkor is más teljesen egyedül lenni.
2021. jún. 28. 12:35
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok, nálunk dettó. Szeret bevonulni a hálószobába, ott videót néz, PS4-ezik, amíg én játszom/dolgozom a számítógépen a nappaliban.


Szeret így külön lenni, de attól még igényli hogy én is ott legyek, lehetőleg nyitott ajtóval

2021. jún. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
Más az, ha külön szoba és már mikor nem vagy ott. Nincsenek barátaid? Menj el velük bandázni egy fél napra...vagy sosem utazol a szüleidhez/rokonaidhoz? Kéne a külön töltött idő.
2021. jún. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De vannak barátaim, csak a párom miatt elköltöztem tőlük több száz km-re, és mikor megyek hozzájuk, akkor a párom is jön. A családom a szomszédos megyében van másfél óra autóútra, de mióta bemutattam, azóta együtt járunk a családomhoz. Egyszóval ha megyek látogatóba is bárhová, akkor ő is jön.
2021. jún. 28. 13:14
 7/10 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt?
2021. jún. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Egy éve.
2021. jún. 28. 13:19
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk hasonló a helyzet, annyiban más, hogy én itthon vagyok a kislányommal + előtte is szinte mindig együtt voltunk itthon, mert ugyanakkor mentünk /értünk haza munkából.


Ha ő nem jelzi, hogy ennél többre van szüksége, akkor hagyd.


Én is néha megkerdezem a férjem, de azt mondja neki így teljesen jó...


Illetve sztem ezek az 1-1 órák is elegendőek...

2021. jún. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
77%

Biztos, hogy mindenkinél más. Vannak matrica párok, akik a mosdóba se mennek egymás nélkül és vannak akik távkapcsolatban érzik jól magukat.

A kapcsolatnak vannak különböző szakaszai és a kezdeti fellángolás után az ember kicsit magába fordul, magával foglalkozik. Szükség van a külön töltött időre szerintem. Imádom a páromat, ráadásul szeretek otthon is lenni. Mégis hétvégente el szoktam menni a szüleimhez vagy a barátnőimhez egy fél napra és olyankor azt érzem, hogy hiányzik a párom. Szükségem van erre az érzésre. Pl. ő nem szeret moziba járni, így oda nem csoportosan megyünk de ha én szeretek akkor mondjak le a filmekről egy életre, mert ő nem jön el velem?

Az elején természetes, hogy ki se láttok egymásból de azért nem egy ember vagytok. Más dolgok érdekelnek és fontos, hogy megőrizzétek a személyiségeteket, amihez kellenek a külön programok is.

Nem tudok általános igazságot mondani, mert nem ismerlek se titetek, se minden párt a földön de szerintem teret kell engedni a másiknak, mert ha mindent együtt csináltok előbb-utóbb nem tudsz mit mesélni, mert ő is ott volt, ő is átélte. Miről fogtok beszélgetni? Mintha együtt dolgoznátok... eleinte izgi aztán már csak a pokolba kívánod az egészet.

2021. jún. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!