Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Öntörvényű lenne a férjem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Öntörvényű lenne a férjem? Mégis hogyan érjem el, hogy én is dönthessek néha?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám, hogy a férjem, akivel 8 éve vagyunk házasok, nem hallgat rám semmiben. Olyan autónk van, amit ő választott, oda megyünk nyaralni, ahova ő akar (minden évben megígéri hogy következő évben én dönthetek), most pl én nem akartam magam beoltatni de azt mondta tönkre teszem a nyaralást ha miattam nem mehetünk , beregisztrált és ma kaptam meg az oltást. Én kihagytam volna a nyaralást idén mert semmiképp nem akartam oltást.Gondolom az egész kiskirálykodása abból fakad, hogy ő dolgozik , én nem. GYES után valahányszor elkezdtem állást keresni, azzal jött hogy de csak így működik a családi életünk hogy én itthon vagyok. Nem akarja hogy dolgozzak, a pénzt is ő ossza be, nem állunk rosszul de mindent ő szab meg. Azt mondja vehetünk másik autót , de amint elkezdem nézegetni, ha valamelyik megtetszik, egyből szídja hogy az nem jó fajta csak rosszakat hallani róla stb. Lebeszél mindenről amit szeretnék és neki az a természetes hogy mindig minden úgy van ahogyan ő akarja. Ő kitalált egy vállalkozást, kértem hogy ne, mert kockázatos, be is fuccsolt . Ő szabta meg hogy melyik oviba írassam be a lányunkat, (20kmre), de itt van tőlünk egy ovi 5 percnyire. Ja és ami a legrosszabb nekem, hogy gyűjti a szemetet (levált talpú cipő , nem működő párásító,kiszakadt ruhadarab, lejárt műszakis 25 éves roncs autó az udvar közepén). Nem száll velem vitába, mindig azt mondja hogy jó, majd elviteti , de 4 éve nem tette. Tudom hogy a férfi a családfő, de az én szüleim mindenben együtt döntenek, a nővéremék is. A nővérem nem oltatta be magát és a férje nem hisztizik hogy akkor miatta nem mehetnek nyaralni. Olyan mintha nem lenne szabad akaratom. A váláson gondolkodom. Mit gondoltok? Egy elkényeztetett hülye nőt láttok gondolom, de ha dolgozni akarok akkor mindig jön a kifogásaival hogy miért nem jó az nekem . Az egyiknél szerinte a pasik üldöznének, a másiknál szerinte én azt nem bírnám , ennyire fél esetleg hogy tényleg akad valaki más és lelépek tőle?

2021. jún. 28. 16:09
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Inkább azért vagy hülye, hogy ezt ennyi ideje tűröd, és teljesen mértékben hagytad, hogy radtelepedjen a férjed…

Igen, válj el!

2021. jún. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
99%
Én nem hagynám, hogy ezt tegye velem :(
2021. jún. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
95%
Nem, nem vagy elkényeztetett és hülye sem. Leural a férjed. Válj el. Elmész dolgozni, házat majd bíróság elosztja, élsz a gyerekekkel. Ő meg uralkodjon az udvar közepén felhalmozott szemétdombján.
2021. jún. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Most a napokban olvastam valakiről hogy az apja a gyámja és a nő semmiben nem dönthet. Nálunk is ez van kb , csak nem a gyámom és beszámíthatónak érzem magam. Csak az ismeretségi körömben is azt látom hogy az asszonyka választott magának autót, vagy a férj elkezdett tudom is én eljárni egy közösségbe, mindenhol mindkét félnek van szava. Ja és neki van hobbyja ami a járvány óta szünetel, én meg otthon kuksoltam a lányunkkal.
2021. jún. 28. 16:20
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Alj a sarkadra.

Vitesd el az autot az udvarbol

Keress munkat irasd at a gyereket a kozelebbi oviba.

2021. jún. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
A személyautók közül a legnagyobb van nekünk, a nevemre vette , de azt mondta nem adhatom el hogy becseréljem egy kisebbre mert szerinte mindenkinek nagy autója van és aki kicsit akar az hülye.
2021. jún. 28. 16:24
 7/31 A kérdező kommentje:
Nem vitethetem el a roncsot , az ő nevén van. Persze hogy 3 forintot nem ér, talán még nekünk kéne fizetni hogy ha leadnánk, de ő a tulajdonosa.
2021. jún. 28. 16:26
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Állj a sarkadra, mondd meg hogy vagyonközösség van, te pedig nem vagy gyerek, ő nem feletted, hanem MELLETTED áll. Ha nem működik,

Válj el. Mi még azt is megbeszéljük, hogy milyen mintájú ágyneműt veszünk.

2021. jún. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

És miért nem álltál ki magadért? Miért vártál arra, hogy egyszer majd csoda történik?


Ebben a helyzetben te is cinkos vagy! Vagy a kislányod is így dirigál neked?

2021. jún. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Olyan egyszerű lenne, ha el lehetne válni. De felhoztam neki már néhányszor hogy válni akarok mert nem vagyok boldog, erre azt mondta hogy jó de akkor övé lesz a lányunk. Amúgy ha nem mondogatom neki hogy dolgozni akarok, vagy tüntessük el a szemetet hívjunk konténert, akkor azt mondogatja hogy milyen szerelmes belém. Csak úgy tudnék elválni tőle, ha ő akarna. De hülye lenne elválni , még egy bábot nem talál magának szerintem.
2021. jún. 28. 16:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!