Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt hogyan csinálják mások?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogyan csinálják mások? Miért mindig én fogom ki azokat a lányokat, akik képtelenek kimutatni az érzelmeiket?

Figyelt kérdés

Irigykedve olvasom itt az oldalon, hogy egy-egy lány mennyire szerelmes a barátjába, és milyen sok mindent megtesz.

Én meg valahogy mindig azokat a lányokat fogom ki, akik természetüknél fogva hidegen viselkednek. Maguktól ki sem mutatják a szeretetüket, csak engem utánoznak.


Bennem van a hiba?

Más fiúk hogyan csinálják, hogy érdeklődő típusú lányokat fognak ki?


2010. aug. 26. 15:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Próbáld rávenni a csajt hogy mutassa ki az érzését és ha nem mutatja ki akkor keress tovább?:O
2010. aug. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem a "tucatplázadiscop*csákat" kell előnybe részesíteni. Lehet hogy jól néznek ki, de a belbecs kb egy kalap sz*r. (tisztelet a kivételnek) És persze a nem ilyesforma csajok közt is van csinos és szép. Keresgélj kúlturáltabb helyeken (akár a neten is)
2010. aug. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

azért többes szám, mert az eddig barátnőim ilyenek voltak.

pedig nekem nem is ez a típus jön be...

2010. aug. 26. 15:19
 4/17 anonim ***** válasza:

hát nemtudom, én is ilyen csajokat szoktam kifogni :P

habár most van egy lány aki elég aktívan mutatja ki az érzelmeit felém meg minden, csak a baj, hogy legjobb haverommal jár :S

2010. aug. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy benned lenne a hiba bár te is tehetsz azért hogy a lányok jobban megnyiljanak előszöris jelezd nekik h elötted nyugodtan megnyilhatnak hisz te nem akarod kihasznlni öket... ha pedig igy sem jön ösze akkor egyszerüen rossz lányok közt keresgélsz!
2010. aug. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

nem ezek a kifejezetten discosp*csák voltak.


kezdek lemondani arról hogy velem máshogy is viselkedhet egy lány.

2010. aug. 26. 15:20
 7/17 anonim ***** válasza:
én meg pont hogy a túl érzelmes hisztis puncikat fogom ki:S
2010. aug. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ha nem kellenek, adjátok nekem őket. Úgyis hiány van.
2010. aug. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Damon Hill: cseréljünk?
2010. aug. 26. 15:22
 10/17 A kérdező kommentje:
akarom kérdezni, hogy csinálod hogy olyanokat fogsz ki?
2010. aug. 26. 15:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!