Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasik ugye nem mutatják ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik ugye nem mutatják ki az érzelmeiket, de a barátom nagyonis kimutatja. Akkor ö másabb? (többi lent)

Figyelt kérdés

Ugye köztudott h a pasik ha szeretik a barátnöjüket akkor sem mutatják ki az érzelmeiket. De az én barátom nagyonis kimutatja. Már 4 honapja vagyunk együtt... mindig mondja h menniyre szeret, mindent megtenne értem és ne féljek mellette mert megvéd mindentöl. Ja és persze látszik is rajta h szeret mert folyton ölelget.

Na most akkor mivan? Ö más mint a többi pasi? Vagy csak jol tudja megjátszani magát? Pls normális válaszokat!

én 16 vagyok és ö 19


2011. júl. 10. 19:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%
Köztudott? xD Ekkora baromságot rég nem hallottam.
2011. júl. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
azért ez szerintem túlzás, h ők nem mutatják ki az érzelmeiket.
2011. júl. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Tök normális szerintem! Még a legmorcibb kinézetű pasi is tud ilyen lenni, ha valakit szeret.
2011. júl. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
rengeteg mindenkitöl ezt hallom, és olvastam is róla.
2011. júl. 10. 19:30
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy megjátssza magát. Én is ilyen vagyok, mármint érzelmes. Ha lenne barátnőm én is kimutatnám, hogy mit érzek iránta. Hogy a többi pasi milyen, azt nem tudom, de valószínűleg mi vagyunk kisebbségben.


22/F

2011. júl. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem örülj h ki tudja mutatni az érzelmeit, és mások előtt sem szégyelli:) (A megjátszás szerintem kizárt, hacsak nem "csak a szexre" megy)
2011. júl. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
köszi a normális válaszokat :) legalább már tudom és nincs okom kételkedni :)
2011. júl. 10. 19:45
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
kérdező,ez egy elég csúnya általánosítás,szerintem a fiúk jó része kimondja amit érez,az egy dolog hogy nem csöpögős,mézesmázos formában,csak amolyan komolyan,férfiasan...am mért játszaná meg magát?még nem feküdtetek le és arra gondolsz h csak arra kellenél neki vagy mi?Szerintem simán komolyan gondolhatja...
2011. júl. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Te tudod a legjobban ezek szerint, hogy....szeret:)

Az én barátom is a tenyerén hordoz, hála Istennek nagyon tud szeretni...sőt többször sírt is előttem:) Ezernyi jelét mutatja nap mint nap, hogy mélyek az érzelmei.

Örülj, hogy ilyet találtál és becsüld meg:)

19/l

2011. júl. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
már lefeküdtünk és tudom is h szeret, de olyan nehezen tudom elhinni h számomra ilyen tökéletes pasit találtam, h tiszta szivböl szeret engem.. tehát értitek h mire célzok?? :) felfoghatatlan h ilyen tökéletes lenne köztünk minden. éppen ezért kételkedek néha benne. gondolom már másnak is volt/van ilyen érzése... :)
2011. júl. 10. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!