Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak szerint az a normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak szerint az a normális, ha nem, vagy alig mutatják ki az érzelmeiket?

Figyelt kérdés
A barátom nem egy túlzottan szeretet kimutatós fajta, sőt, mondhatni hogy nyálasnak gondolja, ha egy srác mások előtt ölelgeti vagy puszilgatja a barátnőjét. Én viszont igényelném ezt, rosszul esik, hogy maximum a kezem fogja meg magától emberek közt. Aki szerelmes, annak az ilyesmi természetes, nem? :S Hogy minél jobban kiakarja mutatni neki az érzelmeit meg bújni hozzá?
2010. júl. 26. 13:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ha a mindent elsöprő egója ezt nem teszi lehetővé, akkor nem...
2010. júl. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%

Természetes. A férfiak nem szeretik kimutatni az érzelmeiket, főleg nem mások előtt, és nem is érdemes nekik. Ez egy jelentős különbség férfi és nő közt.

Meg tudom érteni amit csinál, hiszen nem azért van együtt veled hogy mutogassa ahogy smároltok meg ilyesmi. Szerintem örülnöd kéne hogy egy igazi férfit fogtál ki. Ha kettesben megteszi azokat a dolgokat amit mások előtt nem, akkor szeret, és csak az számít.

2010. júl. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
a 2. válaszolóval egyet értek. Én sem igazán mutatom ki az érzelmeimet.
2010. júl. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De kettesben sem mutatja ki olyan szinte, ahogy szeretném. Soha nem mondja magától hogy szeret, és amikor látom, hogy más barátnőimet hogy szeretgetik, annyira irigylem őket.. :S
2010. júl. 26. 13:44
 5/12 anonim válasza:
Ez általában igy van.Mióta vagytok együtt?Lehet hogy kihülő félben van a kapcsolatod.nekem is ez volt a férjemmel és nem sokkal utána válás lett a vége sajnos.
2010. júl. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%

Ugyanmár ezt a hülyeséget hogy attól férfi a férfi hogy nem mutatja ki az érzelmeit. Ez kész röhej sztem, nem attól lesz kevesebb férfi valaki mert átöleli a barátnőjét!

Ha te nem érezed úgy hogy szeret, beszélj vele hogy neked ennél több kel, mint hogy max csak a kezed fogja meg. Ha így sem megy, akkor nem hiszem hogy ő szerelmes lenne beléd.

2010. júl. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én is olyan fajta vok,aki nem szereti kimutatni az érzelmeit,de és viszon tlány vok,szval ha olyan fiút fogok ki majd,számomra nem lenne gáz....

Ne aggódj,ha kettesben vagytok és akkor sem csinálja ezt,akkor van a probléma,nem akkor mikor nyílvánosság előtt...

2010. júl. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

én nem szeretem az ien fiukat, ha már járunk akor mutasa ki hogy szeret és mondja is >.<

16L

2010. júl. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nálunk fordítva van: annyi az ölelgetés, bújás, csók, puszi, hogy néha már komolyan megfulladok. Amúgy a pasik többsége tényleg nem szereti kimutatni az érzelmeit, gondolom azt hiszik, ettől kemények lesznek. De a másik véglet se sokkal jobb (amit már fönn leírtam). :D Valahogy igazán meg lehetne találni az aranyközéputat.
2010. júl. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A puhapö..öknél normális.


Ahhoz, hogy kimutasd az érzéseid bátorság kell, ugyanis

ezzel nyílvánosan felvállalod az érzelmeid.

Azaz: az a pasi, aki nem vállalja fel az érzelmeit, nem éli a férfit.

Túl sok ilyen pasi van. Ha ilyennel jársz, tudd, hogy van egy gyereked a pasi személyében.

2010. júl. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!