Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mást is így idegesít amikor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást is így idegesít amikor a párja cseszteti a súlya és az edzés miatt?

Figyelt kérdés

A barátom állandóan a testedzéssel, egészséges étrenddel és a súlyommal van elfoglalva. Már nagyon idegesít és többször szóltam neki.

Oke nem vagyok vékony, de azért próbálok odafigyelni. Zumba órára járok, 1 órákat sétálok ha tudok és az étkezésre is próbálok odafigyelni de azert ha jól esik az édesség vagy valami nasi, azért azt megeszem.

A párom szerint súlyt kellene emelnem mert a kardio nem elég, meg a kaja nem jo amit eszek, rizsat kellene ennem csirkével stb. .


Ő sincs kigyurva de az az álma, hogy hasonlóan nézzen ki mint a testépítők. Tudom hogy jót akar, de már zavar hogy mindenbe bele szól.


Pl tegnap megjegyezte hogy a hasam nagyobb mint szokott lenni és ez aggasztja mert valami biztos nem oké... hiába mondtam hogy a kaja felfújt, akkor is azt mondta hogy ilyennek meg nem látott stb.


Másnak is ilyen megszállott párja van? Már nagyon unom hogy nem hagy békén.


2021. jún. 29. 13:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Ilyesmi alkat voltál mikor megismerkedtetek, vagy azóta híztál és azért macerál...?
2021. jún. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Minek vagy ilyennel?
2021. jún. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én feleségem is telt. Engem egyáltalán nem zavar. Azt mondtam neki amíg nincs emiatt egészségi problémája és nincs hatással az életünkre addig annyi kiló lehet amennyi jólesik neki.
2021. jún. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Törődjön magával! Az jogos, hogy szól, ha 10kg-ot híztál, de akkor sem kellene folyamatosan csesztetnie.
2021. jún. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele hogy vegyen vissza ebből, támogatod az életvitelét, de a tiédbe ne szóljon bele.
2021. jún. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Sajat magaval van baja es rad vetiti ki.


Erre eleg annyi hogy magaddal foglalkozz.

2021. jún. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy mindenkinek ilyen idióta párja lenne, mint neked.
2021. jún. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Mióta megismerkedtünk, 3 kg híztam... nem többet...
2021. jún. 29. 15:03
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Akkor viszont nem értem. Ha alapból nem jön be neki az alakod, minek jött össze veled...?

Mennyi idősek vagytok? Mióta együtt?

2021. jún. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
3 kg meg sem látszik, legközelebb mondd meg neki, hogy ez volt az utolsó megjegyzése, ha azt akarja, hogy együtt maradjatok.
2021. jún. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!