Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akarok szerepelni a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok szerepelni a párom edzős videójában, hogy oldanátok meg a konfliktust?

Figyelt kérdés
Közös kép 2 van fenn nála, de az arcom egyiken sem látszódik, illetve nem vagyok taggelve. Pontosan amiatt, mert ő edző sok-sok követővel, nincs szükségem arra, hogy ujjal mutogassanak rám az utcán vagy felismerjenek, nem véletlen privátra van állítva az instám. Kitalálta, hogy egy nőknek szóló edzős videót akar felvenni a youtube csatornájára, amiben én mutatnám be a gyakorlatokat, ő pedig közben mondja, hogy mit csinálok. Szoktam itthon edzeni, mióta nem lehet terembe járni, nem okozna gondot ilyen szempontból, de a fent írtak miatt nem akarok szereplni, mondtam neki, hogy hívja át az egyik kolléganőjét, vegye fel vele. Azóta azon puffog, hogy nem vállalom fel őt, pedig ez nincs egyáltalán így, csak nem akarom a kirakatba kitenni a kapcsolatunkat.

2020. dec. 3. 19:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
a képmásod személyiségi adat, nem kérhet tőled ilyet, azért akarja mert ez ingyen van, mástól meg adatvédelmi szerződést kell kötnie plusz fizetés esetleg.
2020. dec. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok benne, hogy bármelyik kolléganője szívesen felvenné vele ingyen, nem anyagi okból szeretné, hogy én szereplejek, de nem erre vonatkozott a kérdésem.
2020. dec. 3. 19:52
 3/12 anonim ***** válasza:
16%
Majd megnyugszik.. csak nehogy a kolléganős edzésből más fajta videó legyen...
2020. dec. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nincs okom féltékenynek lenni, ennyi erővel a női klienseire is az lehetnék.
2020. dec. 3. 19:55
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
épp itt az ideje akkor beszélgetni is.. mert azt látom nem szoktatok.. ha egy noname forumon kérsz segítséget noname emberektől.
2020. dec. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Én akkor egyeznék ebbe bele, hogyha a pénz majd az én zsebemben lenne és a min. 50%át el is tehetem vagy arra költhetném, amire szeretném. Ezt beszéld így meg vele. De a legbiztosabb, hogyha Te csinálsz most egy saját csatornát, mint egy Saját vállalkozást és te tornázol magadnak. Biztos lesz olyan sok rajongód, mint neki.34N.
2020. dec. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Te jó ég, milyen válaszok vannak itt...

Kérdező, ha ennyire nem szeretnéd, akkor mondd el neki még egyszer, őszintén. Fejtsd ki, mi zavar ebben, hallgasd mrg őt is, keressetek kompromisszumot. De hogy őszinte legyek, szerintem túlreagálod. Van egy csomó személyi edző ismerősöm, férfiak, nők egyaránt. Senki nem mutogat a párjukra ujjal, mert senkit nem érdekel. Kicsit túlgondolod ezt. Az pedig szintén nem kirakatba rakás, hogy tud rólatok a környezetetek, amibe ezesetben az ő vevőköre is beletartozik, mint máshol a munkatárs. Kiteregetés, ha nyilvánosan dobáltok ki minden nap képeket, meg persze a konfliktusok lejátszása is neten megy, mindenki szeme láttára.

2020. dec. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként szerintem az is benne van, hogy részéről ez egy kedves gesztus is szeretne lenni, hogy komolyan gondolja veled, ezért azt akarja, hogy az élete ezen részében is benne legyél. Persze, nem mindenki ilyen alkat, nem baj ez, de ne tragédiának éld meg. Gondolj bele, hogy ha te akarnál valami kedves gesztussal élni irányába, és ő arra hirtelen erősen rosszul reagálva, erősítve benned egy negatív érzést (nem vállalod fel), te mennyire tudnál elvonatkoztatni, és megérteni őt?

Kommunikáljatok többet. És helyesen, azzal a céllal, hogy megértsétek egymást, és mindenkinek jó legyen.

(7-es voltam, csak hirtelen nyomtam le aküldést, és utána jött ez a plusz gondolat, bocsi ^^")

2020. dec. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod ezt, akkor nem, ez a te döntésed. Szerintem viszont nem rakod ezzel kirakatba a kapcsolatotokat. Rendes tőleyhogy bele akar venni téged a mindennapjaiba és közös videót csinálni. De azt tényleg nem értem miért mutogatnának rád az emberek, ha fel is ismernének.
2020. dec. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem reagálok semmit túl, a barátaink, ismerőseink előtt nem titok, hogy együtt vagyunk, nagyrészt ismeretlen követőknek szerintem nem sok közük van hozzá. Azért, mert majdnem 20 000 követője van és rendszeresen van, hogy felismerik, odamennek hozzá az utcán, ami még mindig jobb, mint mikor messziről bámulják vagy sugdolózdnak a közelében. Beszéltünk róla, nyilván elmondtam neki, hogy miért nem szeretném ezt az egészet.
2020. dec. 4. 06:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!