Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez most szerelem vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most szerelem vagy csak megszokás az alábbiak szerint? Ma döntenem kell!?

Figyelt kérdés
párommal együtt élünk több éve, de mindig is viharos, zűrös, balhés, veszekedős volt a kapcsolatunk. de mindig kibékültünk. szeretjük egymást, de az utóbbi hónapokban nem jó semmi. apróságokon összeveszünk, ő olyankor napokig nem szól hozzám, nekem kell odamenni, ő csak veszekszik én meg odamegyek. és tegnap azt mondta hogy szakítsunk. és akkor megfordult bennem az, hogy nem tudom elképzelni a jövőmet nélküle, hiányozna, szeretem. viszont mások meg érdekelnek pasik, nem a legjobb a sex, nem kívánom már, stb. én próbálom feldobni változtatni a dolgokon de akkor sem jó. na akkor ez szerelem vagy csak megszokás? szakítsunk vagy ne? ma este ülünk le átbeszélni. mi legyen? különben akik ismernek azt mondják nem illünk össze. ő 32 én nő 27.
2010. aug. 26. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:
A kor nem számit de az hogy nem kivánod az már igen :P amit leirtál abból az jön le hogy neked könnyebb lenne nélküle... mivel nem vagy boldog ebben a kapcsolatban lépned kell! Nem biztos hogy csak megszokásból vagytok együtt mivel te próbáltál javitani a kapcsolatotokon és ezek ellenére hogy iylen zürös még velevagy lehet hogy szereted és szeretnél vele lenni csak nem igy ha ma leültök megbeszélni a dolgot akkor beszéljétek meg hol rontottátok el mi az amiben változtatni kellene hajlandók vagytok-e tenni ezért aztán legyen egy hét probaidő és ha nem megy akkor viszlát :S
2010. aug. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm! hát igen, soha nem volt nyugodt a kapcsolatunk, de sokat tettünk érte, sokat adtam lelkileg és érzelmileg ebbe a kapcsolatba és ő is. úgy érzem szeretem, de olyan sokszor bizonytalan vagyok. és már nem is kívánom őt, már nem is tetszik úgy mint férfi és abszolút nem érzem magam önmagamnak mellette már egy jó ideje. ezért vagyok tanácstalan. viszont olyan sok mindenben az ideális. talpraesett, ezermester, okos.... nem tudom mi legyen, nehéz estém lesz...
2010. aug. 26. 16:34
 3/4 anonim ***** válasza:
esetleg azt is megteheted h összeirod miért jo vele és miért nem ... amelyik tulajdonságbol több lesz az nyer :P tudom furán hangzik de én ez alapján hagytam abba a sportolo karrieremet :S és hiányozni hiányzik de nem bántam meg mert rengeteg mindenre van mostmár időm és azt csinálhatok amit akarok... nem jo ha egy pasi melett oda a személyiséged
2010. aug. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem,ha nem müködik ne eröltesd tovább,eddig azt tetted. Meg azt írtad,hogy nem vonz mint férfi, szerintem hagyd..............................


Viszont,ha tényleg nem vagy biztos a dolgodban esetleg probálj meg nélküle egy kis időt eltölteni 1hetet és,ha jól megvagytok egymás nélkül akkor viszlát.

19L

2010. aug. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!