Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem kívánom egyáltalán a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kívánom egyáltalán a párom. Szeretem őt, de ez már nem szerelem. A megszokás tarthat még minket össze. Meddig működhet így?

Figyelt kérdés
3,5 éve vagyunk együtt, van egy 2 éves kislányunk is. Ő 1éve külföldön dolgozik, 2 havonta jön haza 1-2 hétre. Viszont ez idő alatt teljesen eltávolodtam tőle. Megkapunk anyagilag mindent, kedves, rendes velünk,viszont úgy kommunikálunk, mint a legalább 20 éves házasok. Ha itthon van akkor is max a szüleihez vagy vásárolni megyünk. Nincsenek közös élmények, és hozzá teljesen igénytelenné vált(pl 2 nap után úgy kell rászólni,hogy fürödjön már meg, mert büdös és 2 pofára zabálja az édességet, amitől meghízott nagyon és tiszta pattanás).És még évekig haza sem akar jönni..Ha a szexre kerülne a sor, akkor egyszerűen vagy nem megy vagy hatalmas lelki erő kell hozzá, mert abszolút nem kívánom őt ilyen téren. Mit tegyek? Nem érdekel a pénz, mint embert nagyon szeretem, de se szerelem, se szexuális vágy nincs iránta. Hogy lehet így folytatni?
2011. jan. 19. 10:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azt hiszem ebből a kapcsolatból kihalt minden amibe lehetne kapaszkodni, és ezáltal újra rend behozni azt. Szerintem nem hogy nem kívánod, még taszít is kissé. Én azt mondom lépj tovább.
2011. jan. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek az elsővel!

Ez a kapcsolat így már elég rossz, és nem hinném, hogy valamivel is újra tudnátok kezdeni.

2011. jan. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze persze a legjobb más mi. Aztán mindenki más is tud ám rossz lenni valamiben . Abban meg más lesz a rossz.


Szemét dolog de mondd meg neki hogy fürödjön. Másrészt feltűnően legyél illatos stb Ha megkérdezi miért vagy ilyen mondd hogy attól hogy te nem vagy ilyen attól én igénylem. Hidd el ő is megváltozik.


De kevés napod van minderre.

Elő kell készítened a terepet Írj neki SMS-t hogy már várod ha jön haza és akkor ő is aktívabb lesz.


A szerelem meg olyan mint a tatár Jön megy jön megy

Ahogy ment úgy jön.

2011. jan. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ezért nem kell 1.5 év után gyereket vállalni...,
2011. jan. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
46%

Ezért nem kell 1.5 év után gyereket vállalni...,



Ott a pont!!Jól beszél az elöző!Én is sok ilyet ismerek,nem kárörvendésként,de többnyire mindegyiknek ez lett a vége!

2011. jan. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
1.5 év után tényleg nem kell gyereket válalni de a 2napos fürdés felesleges télen elég egy héten 1x vasárnap fürödni már 400ft a viz m3-tere
2011. jan. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%

Pfff az utolsó két válaszoló...

Ne OFFolj! Azaz ne írj olyat a válaszba, aminek nincs köze a kérdéshez!

Ez nem ide tartozik. Amúgy én 5 év együttélés után hozzámentem a páromhoz, másfél év után jött a baba, most 2.5 éves a fiam de már elváltunk...

Kedves kérdező. Neked kell érezned h helyre lehet-e ezt hozni vhogy, pl azzal h hazajön dolgozni, vagy már az sem mentené meg a dolgokat. Ha menthetetlennek érzed, akkor 2 variáció van: megcsalod és legalább akkor boldog leszel ha nincs itthon- nem szép dolog:)- vagy pedig elhagyod és új életet kezdesz nélküle és esélyt adsz magatoknak boldog teljes életre. Mi innen kívülről nem tudjuk ezt neked eldönteni.

Saját tapasztalatból viszont azt mondom, h jobb egyedül, mint egy olyan férfival élni együtt, aki már taszít.

27N

2011. jan. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60%

Ez nem ide tartozik. Amúgy én 5 év együttélés után hozzámentem a páromhoz, másfél év után jött a baba, most 2.5 éves a fiam de már elváltunk..



Akkor még is csak igazunk volt?Én mondhatnám hogy pffff!

Arra meg pláne püföghetnék hogy ilyen csodálatos javaslatokat teszel hogy csalja meg!Gratulálok szép kis asszonyka lehettél te is!:)

2011. jan. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze a kérdezőnek is igazat adok teljes mértékben,mert kinek van kedve egy büdös mosatlan emberrel szexelni!?Szerintem ebben a kapcsolatban már nincs keresni valótok egymás mellett,pláne ha ő még kinnt akar maradni!Ettől függetlenül vagy kitartsaz még mellette egy kis időig és megprobáljátok rendben tenni amikor hazajön és tisztalappal indittani,vagy elválnak útjaitok!Felesleges szenvedni,egyszer élünk,élvezzük ezt a szaros életet és ne a másikra várjunk és tőle várjunk csodát.Ahogy a szavaidból kiveszem te még tennél a kapcsolatért,de egy olyan ember aki arra sem méltat hogy megfürödjön és feküdjön be melléd,szerintem sokat már nem akar!Amúgy mennyi idősek vagytok?
2011. jan. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

26 és 28 évesek vagyunk. A baba úgy fogant, hogy azt mondták nem lehet gyermekem, így meg sem fordult a fejemben, hogy megtartsam e.

Olyan kellemetlen ez az egész, hiszen tényleg szeretem, mint embert, társat, barátot, de nem mint a kedvesem szerelemmel. Ő nagyon tervez mindig, hogy ez meg az lesz, de még csak közös életünk sincs jóformán..

És tényleg nem kívánom, pedig én tényleg örülnék, ha minden a régi lehetne..

2011. jan. 19. 14:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!