Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen volt a kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt a kapcsolatban veletek az exetek a végefelé? Mielott szakított/megcsalt?

Figyelt kérdés

A barátom olyan kímért hideg, szeretet zéró, közömbös. Mintha csak szexre tartana már csak. Aztán lép is.


Sokat veszekedtünk, mivel folyton bizonytalanságban vagyok mellette. Hogy akar e. (Van benne féltekenység, vagy szeretetkifejezéshiány amiken lázadoztam stb)

Ezeket úgy reagálja le hogy lecseszve, hogy én kombinálok minek bizonytalankodom.ja jóhogy kellek neki. És amikor azt mondom akkor nem kérdezek ilyet tobbet, arra a válasza, jó. Azóta ill holnaptól én némán tűrhetek, csak ne legyen hangom.



De marad az a hideg stílus.


Ezt az egészet minek vehetem?

Átmeneti vagy örökre szól és soha nem lesz már olyan mint volt?



2021. jún. 29. 21:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ennek biztos van oka, ha így érzed és pont lehet a legrosszabb most, amitől tartasz.

Nálam a törődés hiánya, ritkuló beszélgetések, találkozáskor is feszélyezett viselkedés. Egyszer ezt, másszor azt gondolta. Nem fordított rám annyi időt, mint kezdetben.

2021. jún. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mióta tart ez? Nincs vmi olyan az életében, ami idegesíti és stresszesebb tőle?
2021. jún. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ennek már szerintem annyi.
2021. jún. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ezt csinálta, mielőtt szakított.
2021. jún. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Velem is hideg volt, távoli, nulla szex-szel.
2021. jún. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy héttel előtte még minden jó volt, aztán egyszer csak a semmiből teljesen megváltozott. Nem ért rá találkozni, magától alig írt és ha én kezdeményeztem, akkor is csak lassan és röviden válaszolt. Kérdeztem, hogy van-e valami baj, de csak annyit mondott rá, hogy nincs semmi, csak sok a dolga és kimerült. Gondoltam ha neki most erre van szüksége, akkor hagyok teret, bárkivel előfordulhat, hogy szüksége van egy kis egyedüllétre és pihenésre. Közben azért beszélgettünk, de nem erőltettem nagyon. Pár nappal később újra rákérdeztem, hogy biztos minden rendben van-e, mert olyan más. Ekkor közölte, hogy sokat gondolkodott és szakítani akar. Szóval ja, a távolságtartás nem egy jó jel.
2021. jún. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja, a ritkuló beszélgetések és találkozások elég gyanúsak sajnos. Anno én is rakerdeztem többször is, mint 6-os, ugyanezt a választ kaptam, hogy semmi baj, csak sok a dolga. A végén már muszáj volt veszekedést provokálnom, akkor bokte ki, hogy igazából vége. A bizonytalansagban tartás a lehető legszemetebb dolog szerintem, mert a másik hülyét csinál magából.
2021. jún. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
#6-os, kopp ugyanígy jártam😅
2021. jún. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nálunk mióta kezdődtek a viták.

Mióta valahogy úgy valamitől fogy a bizalmam.

Minden vita rámhagyással zárul, kb higyjek amit akarok szintű, ő nem győzköd.


Mindig én mentem tettem.

De egyre fogy az erőm vagy nem is tudom. Szóval eleinte pánik erzesek h elhagy, aztán később félelem, mindig tettem érte, h ne legyen így, most meg mintha kezdeném őt átérezni. A hangulatát, hogy félvállról veszi, hogy nincs az a tűz.


Ő akkor van oda meg vissza értem csak, ha mosolygok és épp "Amazon"formában vagyok, és jóformán hátat fordít ha épp aggódom, vagy stabilitast keresek benne, vagy szeretethiányom van, talán a hormonokkal lehetne ezt bennem összekotni, egyszer amazon effekt, masszor meg nyavíkolos szerethiány.


Azaz neki minden akkor happy ha én toppon vagyok. És hátat fordít ha épp nem. Es nem rak bele úgy semmit olyankor.


Komolyan mintha az én hangulatomtól függne a kapcsolatom csak.


Jelenleg ott tartok, mintha teljesen hülyének nézne, de ráhagyom már. Szóval megint kamukba szaladok tőle, de nem árulom el, h nem hiszem el. Hanem játszom már az ostobát, csak hogy ne legyen vita, meg nem akarok drámákat. Időt nyújtok már csak.

2021. jún. 29. 22:51
 10/15 A kérdező kommentje:
Én is ezt érzem h bizonytalansában tart :(
2021. jún. 29. 22:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!