Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom 2 év se veled se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom 2 év se veled se nélküled kapcsolat után szakított velem. Ezúttal nagyon úgy néz ki hogy végleg. Van egy közös 1.5 éves gyerekünk. ?

Figyelt kérdés

Sok hibát követtem el,sokat veszekedtem vele butasagokert, másrészt soha nem csaltam meg,mindig szerettem és próbáltam mindent megtenni érte.

December elején elhagyott minket , és elment tőlünk 9000 kmre . Nagyon úgy néz ki hogy a szakítás végleges,de én egyszerűen nem bírom elengedni .. annyira szeretném ha egy család lehetnenk és szeretném bebizonyítani neki és saját magamnak hogy mi igenis működtetünk együtt. A picinek is szüksége van rá .


A kérdésem az lenne,hogyan szerezhetnem vissza ? Volt már valaki hasonló helyzetben? Kb 6 hete folyamatosan könyörgök neki, napi szinten hivogatom, videó telefonálással zaklatom stb.


Azt hiszem ez által még jobban eltávolodik tőlem.

Jobb lenne ha pár hétig nem keresnem és talán magától rájön hogy igazából a család az ami számít ,és még egy esélyt ad nekünk?

Eladta a házát,sok pénze van ,de nem egy kimondottan jóképű férfi. Kb 50 milliója van és ezzel a pénzel lelépett dél amerikaba . Nem érdekel a pénz, nekem semmi nem kell csak szeretném ha haza jönne. Hogyan érjem el hogy huajyozzunk neki ?


Jelenleg nagyon jól érzi magát. Meleg van ,szép nőket lát, strand, napsugár, madarak stb ....


Annyira el vagyok keseredve . Ma azt mondta hogy soha de soha többé nem jön vissza hozzánk...


Tanácsok? Ötletek?

Előre is köszönöm



2021. jan. 14. 22:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/91 anonim ***** válasza:
94%
Huha kategória
2021. jan. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/91 anonim ***** válasza:
92%
Aki önszántából elmegy a gyerekétől 9000km-re, attól ne várj semmit. Véglény.
2021. jan. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/91 anonim ***** válasza:
7%
Isten velled van ezt ne felejtsd el ennel sokkal tobbre vagy hivatott
2021. jan. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/91 A kérdező kommentje:
Hát, köszönöm.. isten igazán segíthetne most egy keveset...
2021. jan. 14. 22:31
 5/91 anonim ***** válasza:
98%
Gyermeket szeresd mert o marad
2021. jan. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/91 anonim ***** válasza:
90%
Nem szeretnek parodrol velemenyemet kifejezni annal jobban tisztelek
2021. jan. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/91 A kérdező kommentje:
Már nem a parom. Sajnos
2021. jan. 14. 22:35
 8/91 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ne alázd meg saját magad. Legyen már egy kis méltóságod.
2021. jan. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/91 A kérdező kommentje:
Ezt így baromi könnyű mondani...
2021. jan. 14. 22:39
 10/91 anonim ***** válasza:
90%
Most keres mast.. mast nem tudsz
2021. jan. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!