Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már, hogy az anyagi helyzeted miatt szakítottatok valakivel?

Figyelt kérdés
Az anyagi helyzeted nem felelt meg a partnerednek vagy fordítva, vagy, hogy fiatalkorodban a szülők anyagi különbségek miatt akadályozták a kapcsolatodat?

2021. jan. 25. 01:27
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Akikkel nagy különbségek voltak, azokkal nem jutottak a dolgok túl az ismerkedésen. Olyan is volt, akinek a családi háttere miatt olyan dolgok voltak természetesek, amik nekem nagyon nem. Meg persze olyan is, ahol én nem akartam részt venni abban a káoszban és ámokfutásban, amit a rossz szokásai miatt ő művelt le az anyagi életében.


Biztos fáj sokak szíve ezt olvasva, de a legtöbb emberben azért van egy tűréshatár felfelé és lefelé is, amit próbál reálisan kialakítani, hogy magához képest mennyire gazdag/szegény partnert tud elfogadni, mert ez is mégiscsak az élet egy fontos alkatóeleme. Minél nagyobb a különbség, annál kisebb esély van a hosszú távú, tartós, egészséges működésre.

2021. jan. 25. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Igen volt rá példa egyszer. A pasi gazdag volt én pedig átlagos. Nagyon zavart és emiatt nem is tudtam kapcsolatot kialakítani vele.
2021. jan. 25. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%

Volt igen. A családom a középosztály felső kategóriája kb. Volt egy nagyon csóró barátom, ő szeretett volna kitörni, de sehogy se ment neki, pedig én is és a családom is próbált neki segíteni mindenhogy: adtam pénzt, hogy újra érettségizzen, segítettem felkészülni, apám benyomta egy jó munkahelyre, és egyszerűen nem tudott élni a lehetőségeivel, mindent elcseszett. Szakítottam vele, nem tudtam volna ilyen emberre bízni magamat és a családomat.

Később lett egy hasonló körből jövő barátom, ő viszont annyira más életstílust élt, hogy nem éreztem jól magam mellette. Borestek, sajtkóstolás, puccos éttermek. Vele is szakítottam.


Aztán összejöttem a most már férjemmel, aki -20-ről kezdte az életét, mert semmivel sem támogatták otthonról, sőt. Viszont akkora akarás és ambició van/volt benne, hogy 8 év alatt felküzdötte magát a munkahelyén nagyon magas pozícióba, megtriplázta az én fizumat pedig előtte kevesebbet keresett mint én és vettünk közösen egy házat.


Szóval maga a háttér nem feltétlen számít, ha az ember el akar érni valamit az életében. 30/N

2021. jan. 25. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem kétszer volt ilyen, egyszer az ex felbukkanása tette tönkre, bár éreztem, hogy nem az igazi a kapcsolat, de azért talán elmélyülhettek volna az érzések, mert a családja is elfogadott, ha nem jelenik meg a pénzes menőcsávó ex újra és kavarja fel az érzéseit.


A másik esetben a rokonsága nem bírt elviselni, amikor megtudta, hogy nem csak teljesen csóró vagyok, de még örökölni sem fogok semmit és addig áskálódtak, amíg végül a veszekedések felőrölték a kapcsolatot.

2021. jan. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen. Sőt olyan is, hogy bele se kezdtem az ismerkedésbe, mert realistaként egyből felmértem, hogy nem rúgok labdába, mert csoro vagyok.
2021. jan. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan mar volt, hogy elso beszelgeteskor megkerdeztek, hogy van e autom es ez alapjan dolt el a dolog. Eleg fura volt, de nem sirtam utanuk.
2021. jan. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A kompatibilitás fontos. Nekem a másik része okoz gondot. Sokat keresek, de nem a pénzemmel szerettem volna barátnőt fogni. Ezzel leszűkült a kör. Azok a nők, akik meg szóba jöhettek meg nem szerettek volna ekkora különbséggel kapcsolatba kezdeni. Végül sikerült olyat találni, akinek úgy vagyok jó, ahogy vagyok. Felesben fizetünk mindent eddig, ő ragaszkodik hozzá. Olyanokban van csak különbség, hogy az autó az enyém, így annak minden költségét én állom.
2021. jan. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen. Az első pasim. Szerettem, de állandóan cseszegetett, hogy gyereket akar. Nagyon szarul keresett, és igy nemnszultem volna. Igy vége lett
2021. febr. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!