Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mondjátok, miért olyan nehéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjátok, miért olyan nehéz megtalálni az igazit?

Figyelt kérdés
21 éves szerény fiú vagyok,egész jó kinézettel mert a nők állandóan érdeklődnek utánam(meg szóvá is teszik),de én csak egy szerény de mégis csinos lányt szeretnék,szerelemből szeretni,nem kanoskodni szeretnék meg nem is macsóskodni,miért nem hiszik el hogy manapság létezik még ilyen fiú?és nagyon fusztrál hogy azt hiszik hogy csak a sexre vagyok jó.....
2010. aug. 26. 16:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Mert olyan hogy AZ igazi nem létezik. de te nem erre vagy kiváncsi, hanem arra hogy miért nem vesznek komolyan a nők. Nos tudod, ahogy jól kinéző, de szerény pasiból is, úgy csinos de szerény nőből is igencsak kevés van. Valószínűleg ha találkoztál is már ilyen lánnyal, ő nem hitte el rólad hogy te is ilyen vagy, esetleg fordítva. Járj nyitott szemmel, és vezesd úgy a kapcsoaltaid hogy abból egyértelműen kiderüljön, nem csak megdugni akarod őket.
2010. aug. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Én elhiszem hogy van még iylen srác :) de az a baj h talán alányoknak nem tetszik h ennyire szerény vagy... bér biztos van akinek bejön csak meg ell találnod és persze hogy ez nem nehéz de még nehezebb ha nem is jo helyen keresed! Pl.: discoban nem fogsz szerénypasit kereső csajokat találni ;)
2010. aug. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
50%
Nem lehet hogy kissé válogatós vagy? Vagy kamuzol magadról?
2010. aug. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
a ti válaszaitokból is hitelesen látszódik hogy nem hiszitek el,akkor most miért is magyarázzam az igazamat:)?
2010. aug. 26. 16:48
 5/19 anonim ***** válasza:
52%

Meglehet találni az igazit, de meg is kell szerezni:) ha meg

megvan akkor pedig meg is kell tartani:)

Az, hogy a hölgyek ezt gondolják rólad, az talán a külsődből adódhat. Nekem volt olyan lányismerősöm, aki ilyen kis szelíd csajnak látszott. Aztán kiderült hogy egy qrva.

Amúgy légy türelmes, mert meg fogod találni a nagy Ő-t. Csak akkor amikor nem számítasz rá.


21/F

2010. aug. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
nyitott szemmel járok ,nem válogatós vagyok hanem félénk az nem ugyanaz.ezidáig egy kapcsolatom volt ami csődbe ment mert a lány megcsalt.
2010. aug. 26. 16:50
 7/19 A kérdező kommentje:
amúgy az sem kell hogy szép legyen csak valami fogjon meg benne,ebből is látszódik hogy nem vagyok válogatós.
2010. aug. 26. 16:53
 8/19 anonim ***** válasza:

16:48-as vagyok.

Nekem is irhámba száll a bátorság néha, bár nálam az a helyzet, hogy most nem akarok barátnőt, emiatt nem vagyok úgy "felpörgetve".

De tényleg járj nyitott szemmel, járj a haverokkal bulizni, és ha már eddig is kattantak rád a nők, akkor sok esélyed van arra, hogy megtaláld az igazit. Pl. a ismerősödön keresztül.

2010. aug. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
nem vagyok az a nagy haverkodós típus.
2010. aug. 26. 16:59
 10/19 anonim ***** válasza:

első válaszoló vagyok.

Ezt nem lehet így elhinni, ahogy nekem se hiszi el sneki hogy nem érdekel a pénz. egyébként, elhiszem én bárkinek aki bizonyít de sjanos már sokszor ráb*sztam a naívsággal :) ezért írtam hogy alakítsd ugy a kapcsolataid hogy ez jöjjön le belőlük.

2010. aug. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!