Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek igazam van? Ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dzseni5555 kérdése:

Szerintetek igazam van? Ki mit gondol erről?

Figyelt kérdés
Sziasztok par hónappal ezelőtt össze vesztem a parom nagynénjevel mert számomra felre érthető es sértő dolgot irt s fotónk alá es fél részegen csúnya szám volt . Nem beszéltem a családjával par hónapig utanna majd a parom anyja elhivott beszélgetni és olyanokat mondott nekem hogy ismerkedjek mással van helyesebb jobb fiúk is, és en azthittem te egy tanult lany vagy m, biztos othon is igy beszéltek a családod tol szüleidtol tanulsz, ja es sunyiba mondta kettesben a szobában parom. Szoszerint kizavarta. Majd ezeket a dolgokat elmondtam a paromnak es nem hitt nekem elhordott minden hazugnak es azt mondta nekem ha miattad ossze merek veszni anyammal szakitok veled es nem állt ki. Mellettem nen védett ki az anyjaval szemben miközben azt hallotta hogy az anyja azt mondja nekem keresni kell mas fiút van jobb erre a parom annyit mondott ohh de persze. Na mid1 a szüleim témában nemhitt neken a parom megkerdezte az anyjat és letagadta neki majd felhictam miertnem mondta el a paromnak es az anyja azt hazudta elmondta :@ a párommal szakito félben vagyunk reszemrol

2021. jún. 30. 20:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Érthetőbben? Ezt a katyvaszt...
2021. jún. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hogy feltételezhette a párod anyja hogy "tanult lány" vagy. Ebből a katyvaszból nem úgy tűnik. Már bocs, de annyira értelmezhetetlen a kérdésed, pedig nekifutottam kétszer is.
2021. jún. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Te jó ég...


Nyilván normálisan kellett volna a helyzetet neked is kezelni, mármint rákerdezni megfelelő hangnemben a Facebook kommentre.


Másrészről korrektebb a párod anyja részéről, hogy nem mások előtt, hanem négyszemkozt mondta el a véleményét, burkoltan arról hogy gáz vagy és jobb lenne továbbállni.

2021. jún. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Ramos ökle ***** válasza:
100%
Hagyd ezt a családot. Nekik is jobb lesz, neked is.
2021. jún. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
55%
C... Vagytok?
2021. jún. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk ci
2021. jún. 30. 21:37
 7/13 A kérdező kommentje:
Korrekt igen hogy négyszemközt mondta ezeket nekem de miert kell le tagadnia es hazudni higy o ilyet nem mondott. Nagy rafinaltsag kell ehhez
2021. jún. 30. 21:39
 8/13 A kérdező kommentje:
Kedves 2odik kérdező igenis tanult vagyok felsőoktatásu iskolai végzettségem van de ez most mellékes nem ez a lényeg
2021. jún. 30. 21:40
 9/13 anonim ***** válasza:
te is hamarabb nyitod ki a szád mint gondolkozol. Okosban kell ezeket a dolgokat intézni. Én melletted állok. A srácnak sem jó hogy feszko van. Csak te huzhatod a rövidebbet.
2021. jún. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ki se allt ertem
2021. jún. 30. 22:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!