Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az ha úgy teszek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az ha úgy teszek mintha kevésbé érdekelne a pasi, kevésbé érdeklődök, akkor ő fut utánam?

Figyelt kérdés
Alapból én voltam aki jobban kifejezte a szeretetét, bizalmat adott, mindent. A pasi nem mutatta ki a szeretetét, nem érdeklődött annyit, stb. Amint elkezdtem vele kevésbé foglalkozni, érdeklődni, egyből bókol, szeretget, kényeztet. Én nem bírok huzamosabb ideig így maradni, én szeretek szeretni, és szeretve lenni. Minden pasi ilyen?
2021. júl. 1. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Tipikus :D
2021. júl. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%

szerinted a nőknél nincs ez?


ezeréves "pua trükk", hogy úgy kell tenni, mintha a nő nem érdekelne

2021. júl. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%

Mert a férfi vadász. A földön fekvő, aki megadja magát, nem jelent izgalmat.

Ettől még hazaviszi, megeszi és kitojja, de ha izgalmat is akar, akkor olyat keres, amiért (akiért) küzdenie kell. Az a trófea.

2021. júl. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
40%
#3 oké, te alfa
2021. júl. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%

#4

Nem vagyok alfa, csak egy átlag férfi, aki 30 éve él normális, tisztességes házasságban, ahova nem szüzen került aki nyitott szemmel jár az életben és világéletében férfiak között dolgozott, férfi barátai vannak. Az a férfiak jellemzője, amit leírtam, de felőlem mindenki azt gondol amit akar.

2021. júl. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
93%
Velem is ezt csinálja egy pasi. Én az elején észre sem vettem őt, de 1 évig nagyon tepert, udvarolt, leste minden kívánságom. Mikor összejöttünk utána hirtelen már nem érdeklődött annyira. Aztán meguntam ezt és próbáltam elfelejteni, nem írni neki. Na utána megint tepert. Ezt a huza-vonát már kb. 3-szor eljátszottuk, most megint abban a fázisban vagyunk, hogy ő teper, egyelőre tartom magam. Nem tudom mit csináljak... Megőrjít.
2021. júl. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!