Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 hónapja vagyok a barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hónapja vagyok a barátnőmmel egyutt, de csak 1-2 alkalommal találkozunk hetente, mit csináljak?

Figyelt kérdés

1 hónapja vagyok a barátnőmmel együtt, én nagyon szeretem őt, és őis engem, de csak hetente 1-2 szer találkozunk, ő csak akkor tud, mindig van neki más program, én le mondok mindig mindent, de nagyon vele akarok lenni minden nap, és már a megőrülés szélén vagyok

Szerintetek mit csináljak? Szakítsunk? Mert nekem így nagyon rossz hogy csak 1-2 alkalommal találkozunk hetente



2021. júl. 1. 17:32
1 2
 1/16 anonim válasza:
0%
Néha azért magad is megtudod oldani, pl. megfejed magad.
2021. júl. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
89%
Emiatt ne szakítsatok
2021. júl. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%
Ha szereted akkor inkább le kellene higgadni, ne akarj kullancs lenni, mert az rosszat tenne a kapcsolatotoknak. Csinálj te is programokat.
2021. júl. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%
Mondd meg neki hogy találkozzatok többet.
2021. júl. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%

Eleg egyertelmu.


Ahogy te irtad.


Te mindent lemondasz azert hogy ot lasd, o meg programokat csinal maganak es esze agaba sincs azokat lemondani.


Heti 1-2 alkalom fiatal szerelmeseknek az eleg keves. Minden masodiknap maximum lenne az idealis.


Ez jobb nem lesz. Az ember nem fog valtozni. Ha meg igen, akkor meg kell jatszania magat es akkor te biztos egy ilyet akarsz?


Masreszt ez az "alkalmazkodas", ha megy is egy ideig, sokaig nem fog.


Plane ilyenben.

2021. júl. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
5-ös válaszoló, te mit mondasz? Mit csináljak?
2021. júl. 1. 17:51
 7/16 A kérdező kommentje:
4-es már mondtam, semmire nem mentem vele, azt mondta ha sokat találkozunk akkor gyorsan meg unjuk egymást
2021. júl. 1. 17:54
 8/16 anonim ***** válasza:
61%
Milyen idősek vagytok? 1hónapja vagytok együtt ne várj csodát, ha mondjuk 1éve lennétek együtt azt momdanám van valakije ,de így,valszeg van valami dolga.......
2021. júl. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%
Ja értem. Talán ha én lennlk a te helyedben, megmondanám neki, hogy nekem úgy fur ez a kapcsolat ha nem talizunk sokat so inkább szakítanék vele. Nem tudom, te hogy vagy a szakítás gondolatával.
2021. júl. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
69%
*lennék
2021. júl. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!