Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 hónapja vagyok a barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hónapja vagyok a barátnőmmel egyutt, de csak 1-2 alkalommal találkozunk hetente, mit csináljak?

Figyelt kérdés

1 hónapja vagyok a barátnőmmel együtt, én nagyon szeretem őt, és őis engem, de csak hetente 1-2 szer találkozunk, ő csak akkor tud, mindig van neki más program, én le mondok mindig mindent, de nagyon vele akarok lenni minden nap, és már a megőrülés szélén vagyok

Szerintetek mit csináljak? Szakítsunk? Mert nekem így nagyon rossz hogy csak 1-2 alkalommal találkozunk hetente



2021. júl. 1. 17:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
80%

5-os vagyok.


Ha ugy erzed neked barmiert is kenyelmetlen ez a helyzet, akkor lepj ki belole es talalj olyat aki majd ugyanannyira akar veled lenni, mint te vele (minimum).

2021. júl. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
54%
Mondjuk nekem első hónap után heti 1-2 alkalom nem tűnik szörnyen kevésnek. Az már nagyobb gond, hogy csak azért ennyi, mert te lemondod a programjaidat, nem a közös programokhoz igazítjátok a programokat.
2021. júl. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
12-es, nem, teljesen mások a programjaink sőt a baráti korunk is teljesen más.
2021. júl. 1. 18:58
 14/16 anonim ***** válasza:
65%

1 hónapos kapcsolat az semmi. Ne akarj ennyire rátelepedni. Hagyd élni és hagyd hogy legyen programja. Csinálj magadnak te is. Fontos hogy külön-külön is tudjátok jól érezni magatokat.

25N

2021. júl. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
16%

Ez altalaban mukodik amit a 14-es irt azoknak akik nem erezned eros erzelmet a masik irant, csak valamilyen vonzalmat.


Szerintem ne halgass ra, kerdezo. Ha te ilyen erzelmes vagy, semmi baj, teljesen jo es ennek kene mindig lennie. Sok lany ezt szereti.


Teljesen normalis, hogy egy kapcsolat elejen, amikor nyaljatok faljatok egymast, kb. mindig egyutt akartok lenni. Ez lenne ugye a normalis - idealis esetben.


Barmi mas meg ez a "levakarhatatlan" meg stb... az az a kategoria, ahol az egyik fel nem erez annyit mint a masik iranta. Csak ugye jobb azt mondani, hogy "te vagy a hibas mert ilyen vagy" ahelyett hogy azt mondana, hogy "bocs nekem nem szamitasz annyit, de jo a tarsasagod meg minden egy ideig elbirnalak".

2021. júl. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
42%
szakíííííts
2021. júl. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!