Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom olvassa a telefonban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom olvassa a telefonban a privát üzeneteimet másokkal, isten tudja mióta. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

10 hónapja vagyunk együtt, eddig ez eszembe se jutott, egyáltalán nem tűnik ilyen típusnak. Elég mozgolódós típus vagyok, mindig jövök megyek barátnőkkel, sosem zavarta. Sőt, ami viszont gyanús volt, sosem érdekelte hova és kikkel megyek. Mindig szóltam neki, hogy "megyünk a lányokkal el ezen a napon" és rávágta, hogy "okés, jó szórakozást", semmi kérdés a részletekkel kapcsolatban.


Gondoltam én, hogy annyira nem érdekli... aha... ma délután 4kor találkoztam barátnőmmel és mikor indultam el, akkor úgy köszönt el, hogy "majd írj a ...-ból (hely neve) ha odaértél"


NEM mondtam neki, hogy hol leszünk, mert nem kérdezte, semmit nem kérdezett róla! Mégis tudta. Mikor furcsán néztem rá és mondtam neki hogy "öö..köszi" akkor láttam az arcán, hogy teljesen megvolt ijedve, látszott, hogy kicsúszott....



Szóval szerintem olvassa az üzeneteim, ezért se kérdez semmit, mert mindig mindent tud enélkül is... telóm sose volt lekódolva, nincs semmi titkom, heti 1-2 alkalommal találkozok a barátnőimmel maximum, bármit bármikor elmondtam volna neki ha látom az érdeklődését, de így?? most jól érzem, hogy szembesítenem kéne, ha hazaértem? vagy szó nélkül pakoljak? vagy mi? ez baromi ijesztő nekem, elég sok olyan beszélgetésem is volt (anyukámmal pl, legjobb barátnőmmel) ami intim, privát, nem róla szólt, de nem szívesen avattam volna be.... kicsit rosszul esik ez most


ő 27 éves, én 25


2021. júl. 2. 16:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%
Mindenképp mond meg neki, hogy tudod, viszont utána a helyedben pakolnék.
2021. júl. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
98%

Szembesítés után kérd el kicsit az ő telefonját.


Lehet, hogy meglepődsz.


Arra számíts, hogy megpróbál téged paranoiásnak beállítani.

2021. júl. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
98%

Én szakítanék vele. Ilyet..

Egyébként mindig azok csinálnak ilyesmit, akiknek vaj van a fülük mögött.

Tehát lehet ő megcsal téged és magából indul ki!

Exem ilyen volt.

2021. júl. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%
Kódold le a telefonod!
2021. júl. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
97%

Én összepakolnék és elhagynám.


Nincs titkolnivalóm, de az engedélyem nélkül NEM nézhet bele senki a telefonomba, íméljeimbe, mert magánügy.

2021. júl. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
97%
Egyetértek a 3. válasszal, kérd el a mobilját, ha szó nélkül odaadja akkor meg lehet ezt beszélni, ha kicsit is hezitál akkor pakolnék a helyedben :/
2021. júl. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
96%
Rakj kódot a telefonodra és várd meg a reakciót. Utána kozolheted, hogy miért.
2021. júl. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Tűrj
2021. júl. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
8%

Nagyon érdekesek vagytok. Ha egy férfi nem akarja ,hogy a nő belelessen a telefonjába akkor egy féreg. Fordítva is

... . Ki éééérti ezt....élén nem.

2021. júl. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
77%
Dobd ki.
2021. júl. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!