Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátnőmnek fontosabb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőmnek fontosabb a barátnője az mit jelent?

Figyelt kérdés
1 hónapja vagyok a barátnőmmel, de mikor vele vagyok mindig irkál a barátnőjével, hiába mondom hogy rakja le a telefont, ő mindig el veszi, és sokszor vele találkozik mint velem, szerintetek miért? Nem szeret annyira?

2021. júl. 2. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jól látod. Nem szeret annyira.
2021. júl. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy elég érdekes, szerintem most szakíts vele, mert később jobban fog fájni.
2021. júl. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy nem talál annyira érdekesnek.

Ülj le vele ezt megbeszélni, mond el neki, hogy mit érzel és amit ide is leirtál, hogy ez zavar téged. De személyesen, úgy látod a reakcióját is.

2021. júl. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy annyira érdekes. Szakíts vele vagy beszéld meg vele, hogy neked ez így nem jó.
2021. júl. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rendben, rá kérdezek majd, de mégis hogyan? Hogy a barátnőd fontosabb mint én? Vagy hogy?
2021. júl. 2. 21:58
 6/8 anonim ***** válasza:
27%
Tiszteletlen veled szemben és csak azért van veled hogy elmondhassa hogy van pasija. Nem szeret
2021. júl. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom kábé 15 évesek vagytok, ez esetben talán nem ez a megfelelő kategória a kérdés számára..
2021. júl. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
21 én a lány 18
2021. júl. 3. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!