Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmnek fontosabb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek fontosabb a kutya, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy éve vagyunk együtt. Van egy kutyája a barátnőmnek. Imádja. Mindig viszi 3-4 órára sétálni, mivel nagytestű,sokat kell vele mozogni. Velem alig törődik mostanában. A sétákra se akarja sokszor,hogy velük menjek,ha esetleg összeveszünk valamin, megy sírni a kutyának, hogy "jajjj Kiara, te legalább nem vagy k.csog,mint a legtöbb ember",pedig nem is mondok rá csúnyákat. Őt sokkal többet ölelgeti, mint engem. Ráadásul hanyagol is. Mi tévő legyek? 18F 17L
2017. jan. 25. 22:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem mond el ezt neki, hogy így érzel, és hogy szeretnéd ha változtatna. Másrészt te is változtass! Pl találj ki programokat ahol a kutya is veletek lehet.

Vagy biztosítsd a barátnődet hogy benned is megbízhat neked is elmondhatja mi a baj. Lehet jobb lenne ha valamit kutya nélkül csak ketten csinálnátok. Hogy közel kerüljetek egymáshoz. Lehet túl sokáig volt egyedül? A kutya a legjobb barátja? Nem oké amit csinálj, segíts neki!

2017. jan. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%

Csóváld a farkad, lihegj hozzá, ha ez nem válik be akkor dobd a csajt. A "vagy ő vagy én" kezdetű nótát nem ajánlom, tudod ki (nem Voldemort) maradna allul.

30/f

2017. jan. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Ugasd el neki, hogy mennyire fáj ez. Vaúúúú-vaúúúú. :(
2017. jan. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%

#2: "Csóváld a farkad"

hú de félreértettem, így az elejét :D

2017. jan. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%
magadfajta pasik jönnek mennek....a kutya hosszú ideig vele lesz....szerintem nem vagy tisztában vele "hány kiló vagy" csakmert láttad meztelenül, esetleg le is feküdt veled még nem vagy a piedeszta csúcsán....
2017. jan. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
53%
Hagyd meg a kutyájának, te meg keress egy normális csajt.
2017. jan. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%
A setaba menekul a problema elol.
2017. jan. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem azért ez már nem normális szint. Én is szeretem a kutyámat, de akárkit szívesen elviszek magammal sétálni, ha jöhetnéke van, mégis mitől tiltaná a barátját? Becsülöm ha valaki szereti az állatokat, de az ilyen abnormális "mindenki egy szerencsétlen agyhalott nyomorék, csak a kutyám nem" típusú alakoktól falnak megyek. A kutyának valóban nem fontos hogy szocializálódtál, de a társadalomba illik tudni minimálisan beilleszkedni. Ha nem, akkor marad az egyedüllét és a magányos öregkor, mert oda sajnos a kutya nem kísér el, már csak az eltérő élethosszból is kifolyólag...


Kérdező, beszélj vele, hogy szerinted hanyagol téged a kutya miatt, és te nem szeretnéd a köztük lévő viszonyt rontani, csupán több figyelemre vágysz. Ha nem érti meg, akkor valószínűleg éretlen még egy komoly kapcsolatra.

2017. jan. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
78%
Itt nem a kutya a gond, hanem a kapcsolatotok nem megfelelő.
2017. jan. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
54%
Torodj bele :D A setakra azert se akarja hogy mindig vele menj mert az az o ideje elmelazik ilyenek. A kutya valoszinuleg tobb szarsagon segitette at a puszta jelenletevel mint sok ember. Szoval legyel megertobb ha nem megy keress macskas csajt. Az majd dorombol meg szeret amig eteted meg simogatod :D
2017. jan. 26. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!