Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megéri szakítani, ha a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri szakítani, ha a kapcsolat jól működik, de a barátnőnek van két rohadt foga?

Figyelt kérdés
Egyébként minden más jó.
2021. júl. 4. 14:38
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Neked igen,ha ezen elgondolkozol. Gondolom a fogorvos nem jutott eszedbe.
2021. júl. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Nem. Kivéve, ha pont az "első kettő" foga rohad, de mondjuk két hátsó... az már teljesen az ő dolga. A baj az, hogyha nem kezeli, csak rosszabb lesz és még a többi fogra is veszélyt jelenthet...


Ha dohányzik még rosszabb. Drogokról nem is beszélve, akkor hamar búcsút lehet inteni a fogsornak.

2021. júl. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Nyilván, jobban jár nélküled.
2021. júl. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
24%

3.


Valóban, neki egy másik hasonló fogazatú férfit kellene találnia, mivel összeillenének. Csak majd győzzék kifizetni a két protkót, amikor a többi is kirohad :)

2021. júl. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Mindenképpen szakíts vele, van elég baja a fogaival, nem kellesz a nyakába még te is. (Nézd meg kérlek a fogászati árakat. Nem kell általánosítani a fogak alapján. Lassan luxus a fogak kezelése, az állami meg 1,5 évig nem volt elérhető. Ha most meg már fél, tök jogos.)
2021. júl. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%

5.


Nálam csóróbb nincs, mégis "futja" erre, mert ez egy kiemelten fontos dolog. Ha elhanyagolja a fogait valaki, annak nagyon keserves vége lesz, fájdalmas, továbbá olyan fogak is hamar elvesztésre kerülnek amiket menteni lehetett volna. Lehet sokba kerül, de ez van annyira fontos, hogy jusson rá. És látatlanban is gazdagabb nálam, szóval ha nekem jut rá, akkor másoknak sokkal könnyebben is jutna. Pár doboz cigivel kevesebb az adott hónapban és máris megvan az ára, mert 1 fog tömése 20 ezer, a nagyon rossz kiműtése szintén 20, a gyökérkezelés pedig 50. Pár hónap alatt összelehet szedni rá.


És érdemes is, mert ellenkező esetben sokkal-sokkal rosszabb lesz. Az még csak hagyján, hogy fájni fog, de ínybetegségek, a környéken lévő fogak megfertőzése... Persze az ő döntése, de azért nem ártana felhívni a figyelmét, hogy baj lesz ebből.

2021. júl. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%

Hát szerintem aki ennyire el tudja hanyagolni a fogait az igenis gáz...


Mert ha mondjuk ferdék, azt mondom ok, a fogszabi az tényleg drága egyeseknek, de baszki napi 2 szer legalább fogat mosni ne legyen már olyan nagy erőfeszítés.


Ugyan fogkő így is kialakulhat, de az meg évente ingyenes leszedetni, de am magánban sem drága ha más nem kell.


Én nem jönnek össze vele, ennél azért igényesebb lányt keresek.


És mielőtt félre értetek, a baj az hogy még most se tesz ellene.

Felteszem másra van pénz :)

2021. júl. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés, hogy:

- mennyire látványos

- zavaró-e valamilyen téren (pl. folyik-e már belőle avas lé, annyira rohadt)

- akar-e kezdeni vmit vele a lány, és ha igen, eddig miért nem tette


Az utolsó talán a legfontosabb... az gáz, ha úgy van vele, hogy úgyis jó... de ha pl. pénzt gyűjt még arra, hogy megcsináltassa, akkor azért érdemes kivárni.

2021. júl. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6, honnan tudod kinek milyen az anyagi helyzete? Nekem is volt olyan, hogy nem tudtam fizetni a magánorvost, az állami meg rögtön húzni akart. Meg tudtam oldani, de ez csakis a családomnak köszönhető. Sajnos nincsen mindenkinek ilyen lehetősége. Ha akkor engedek a TB-s orvosnak, most spórolhatnék egy beültetett fogra, több százezres kategória. Sajnos ma Magyarországon a keresetek és a fogászati árak nincsenek összhangban (egyébként Ausztriában, Németországban is nagyon drága, nem magyar sajátosság).
2021. júl. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!