Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom bántott és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom bántott és nem engedett el a lakásából két napig. Feljelentsem? (26/L)

Figyelt kérdés

Minden a múlt pénteki bulival kezdődött.

Lementünk együtt szórakozni egy helyi szórakozóhelyre nagyobb társasággal.

Én a lányokkal voltam, ő a fiúkkal.

Eleinte normális volt, üveg piákat hozott a csajos asztalhoz, hogy egészségetekre, utána ahogy egyre részegebb lett, úgy durvult a helyzet.

Mikor táncoltam a lányokkal akkor üvöltözött a pulttól, hogy "látlak te kis k*rva". Utána odajött egy srác ismerősöm köszönni, ő odalépett és fellökte, hogy húzzon a p*csába.

Ezután nemsokkal inkább hazarángattam, mert látszott, hogy ki van. (nem vagyok benne biztos, hogy csak ivott.)

Hazaértünk, elaludtam felriasztott kb reggel 9-kor, betartotta az arcom elé a telefont és elkezdte nézni kivel beszélgetek. Meglátta, hogy beszélgettem a volt barátommal. Igen, beszéltem vele, mert éreztem, hogy ez a srác nem megfelelő számomra és nagyon hiányzott az előző barátom aki egy teljesen normális, nyugodt, jó fej srác és már fontolgattam a szakítást a jelenlegivel és a kibékülést a volt barátommal.

Mikor meglátta a beszélgetéseket első dolga az volt, hogy ripityára törte a telefonom, utána pedig elkezdte ütni a fejem, tépte a hajam, a nyakamra lépett, úgy hogy a földön feküdtem és folytogatott a falnak nyomva. A fejem teljesen bedagadt és monoklim lett. Majd közölte, hogy feküdjek le aludni, mert innen biztos, hogy most két napig nem megyek ki. Bezárta az ajtót és eldugta a kulcsot és kényszerített, hogy feküdjek le mellé aludni mintha mi sem történt volna.

Másnap este sétálni egyszer elmentünk de nem volt nagyon ember az utcán, nem tudtam elmenekülni. Végül vasárnap anya hívta a telefonját mert én már ugye 2 napja ki voltam kapcsolva és odaadta nagy nehezen, ha nem mondok semmit nekik az egészről.

Én persze elkezdtem üvölteni, hogy "ez az állat nem hagy elmenni", meg hogy hol vagyok.

Erre apám is odajött a telefonhoz és mondták, hogy hívják a rendőrséget, ha nem vagyok otthon 15 percen belül. (Apám elnök a törvényszéken anya meg híres ügyvéd a városban, tehát jó embert választott.)

Erre elengedett.

Azóta is zaklat, virágokat küld a munkahelyemre, üzeneteket ír, hogy bármit megkapok csak ne jelentsem fel, meg én vagyok a mindene, meg lerendelte már nekem a legújabb telefont, stb.... Hányok tőle, szánalmas.


A volt barátommal (akivel olvasta a beszélgetéseket ez az állat) találkoztam, meglátta az arcom és most ő is kb. ki akarja nyírni, amit megértek, mert sötétlila mind a két szemem körül, nem nagyon durva de látszik eléggé és a nyakam is iszonyatosan fáj még most is, 3 nappal később.


Azért gondolkozok csak a feljelentésen, mert sokan ismerik a családom a városban, tiszteletnek örvendenek a szüleim, és valljuk be, ez egy rohadt ciki sztori. (Nekem is, hogy leálltam egy ilyennel.)


Mi tévők lennétek?



2021. júl. 6. 10:33
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
20%
Alfahímmel nem kezdesz legközelebb. A feljelentés a minimum, hogy mással ezt ne tegye meg.
2021. júl. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
97%
Érdemes lehet.
2021. júl. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
100%
Én valamit biztosan tennék a helyedben, mert ez nagyon durva. Személyes tárgyad összetörte, gondolom a sérülésed is 8 napon túl gyógyuló, bezárt és most meg zaklat... Nem tudom mi a megfelelő lépés, egy elfogulatlan ügyvédet kellene megkérdezni szerintem. De ha nem fejezi be a zaklatást, legalább egy távolságtartási végzést... Ez nagyon durva egyébként 😬😮
2021. júl. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint van jogi és egyéb segítséged.. Minek ide kiírni?

Nyilván jelentsd fel, ez nem a te szégyened!

2021. júl. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennek nem is kellene kérdésnek lennie. Az egy dolog, hogy számodra ez "ciki" (bár inkább szomorú szerintem), de ha nem jelented fel, nem lesz következménye, más nővel is meg fogja tenni. Ki tudja, hogy a következő áldozat lesz-e olyan szerencsés hogy a szülők keresik vagy nem veri azonnal agyon. Mindenképp jelentsd fel!!!!
2021. júl. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 Noren1989 ***** válasza:
100%

Személyes szabadság korlátozása a pontos megnevezés, asszem.

Emellett azért egy távoltartásit lehetne rá kérni.

2021. júl. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp jelentsd fel.


Egyébként, annyit tisztázzunk, hogy ez nem "alfahím", hanem egy pszichésen nyomorék, gyenge csíra, kb. a legalja rétege a férfiaknak.

Ja, és ha bárki azt gondolná, hogy azért kerülnek nők ilyen helyzetbe, mert számít a külső társkereséskor, az köpjön fel és álljon alá. Köszi. (itt ugyan pont ezt még nem írta senki, de számtalan ilyen megszólalást láttam már régebben...)

2021. júl. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
9%
Jelentsd fel, viszont a volt barátodat, hagyjad, mert nálad jobbat érdemel.
2021. júl. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 A kérdező kommentje:
Most is folyamatosan üzenetekkel bombáz, hogy ő sírva kel fel emiatt és rémálmai vannak, meg három napja nem tud enni. Meg hogy már azon gondolkozott, hogy megöli magát. Aha. Most válik számomra világossá, hogy egy pszichopata.
2021. júl. 6. 11:03
 10/54 Noren1989 ***** válasza:
100%
Ha konstatálnám én is, hogy valszeg böribe megyek 1től 5 évig, én sem aludnék nyugodtan ;)
2021. júl. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!