Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehordott mindennek a haverja....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehordott mindennek a haverja. Feljelentés?

Figyelt kérdés

A párom nagyon hisztis, pletykás. Szeret mindenkinek elmondani mindent, panaszkodni.

Volt egy vitánk mert mostanában nem figyel rám. 10 percet se beszéltünk napok óta. Sok problémám van, komoly gondok, feszült vagyok.


Kiderült hogy egy haverjának (akit nem ismerek, életemben nem láttam) elhordott mindennek.

Smsben szidta a haverja az anyámat, engem. Mindenféle elmebeteg g3nyónak elhordott. Szép cifrán.

A párom le se sz4rta, nem védett meg.


Elég sértve érzem magam. Ha feljelentem ezt a pasit lesz eredménye vagy lef0ssák? Bizonyítékom van.


A párommal szakítok.

Sokáig tűrtem, de ez már nagyon betett..


Amúgy a haverja zaklatás ellen önkénteskedik. Irónikus.


2020. szept. 9. 22:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Ez nem zaklatás. A rendőrségen kiröhögnek. Tedd túl magas rajta és lépj le. Ezért nem kell valakit feljelenteni.
2020. szept. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Pontosan mivel szeretnéd feljelenteni?
2020. szept. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezek után inkább ne hívd párodnak. Egyértelmű, hogy mi a teendő, szakítás az egyetlen út, de feljelenteni nem éri meg, nem fognak vele foglalkozni, tudom hogy fáj de akkor sem fogják komolyan venni Ha fenyegetett volna talán, de ilyen nem történt.
2020. szept. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%

Feljelenteni?


Személyiségi jogok megsértése? Az tudod mi? Hogy ír egy blogot, ahol leírja a pontos neved, kiadja ott a telefonszámod, képpel együtt, stb.


A zaklatás meg az, hogy mondjuk óránként becsönget az ajtódon, fenyeget konkrétan téged, stb.


Melyik valósult meg a kettő közül? Na ennyire fog a rendőrség is foglalkozni vele.

2020. szept. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
23%
És azt még tegyük hozzá, hogy a hamis vádaskodás, ne adj isten a koholt vád már BTK. Pont ezért, hogy ne jelentgessen fel boldog boldogtalan mindenkit.
2020. szept. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A párod és közte zajlottak az üzenetek, ezen nincs mit feljelenteni. Rúgd ki a pasit, és felejtsd el őket.
2020. szept. 10. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Szexelj a pároddal, az feszültség oldó.
2020. szept. 10. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
58%

Én inkább azt tartom aggályosnak,hogy a párod nem védett meg.Én kiállok az mellett,akit szeretek,és elküldtem volna a havert a jó bü..s pitchába!Milyen jogon sérteget ilyen prosztó módon,és főleg az anyádat,akinek valszinű semmi köze hozzá,hogy köztetek mi zajlik.

Ezzel foglalkoz,ne a feljelentéssel,ami huszadrangú kérdés ebben a storyban.Egy senkiházival mit foglalkozol?Az mellett,hogy fel sem jelentheted,mivel nem valósult meg semmiféle bűncselekmény,az a 10-20 perc a rendőrségig ,is sok,felesleges elpazarolt idő erre a félnótásra!

A pároddal meg érdemes lenne elbeszélgetni arról,hogy tképpen te hol helyezkedsz el fontosági sorrendben az életében.

2020. szept. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy szemétség, amit csinált, de nem sért semmilyen törvényt.
2020. szept. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A párod hordott el téged mindennek, és te a ha ért akarod feljelenteni? Ő csak szeretett volna ezzel bevágódni a párodnál. Lásd már meg a fától az erdőt. Ne a ha ért jelentgesd, hanem tedd lapátra az ilyen embert, aki a saját társát kipletykálja. Valahogy nem értem, miért a haverral vagy mérges, mikor párodtól nem várható el, hogy hátbatámadjon.
2020. szept. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!