Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire gondoskodik rólad a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gondoskodik rólad a barátnőd?

Figyelt kérdés

Nem kiszolgálás szinten, hogy ha ő nincs akkor a férfi nem eszik stb.


Hanem olyanokra gondolok mint "régen" mint szuleimnel pl:


figyel a nő hogy főtt étel legyen többnyire,

Szed a párjának a tányérba

Pl utazás előtt berakja a ruháit


Ezeket kérés nélkül teszi,természetes módon jön.


2021. júl. 6. 17:27
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 A kérdező kommentje:
De nyilván a férfi is meg tudja ezeket csinálni de a párja szívesen megteszi
2021. júl. 6. 17:28
 2/67 anonim ***** válasza:
88%
De miért kéne? Úgy értem, ez mindenkinek jólesne, miért csak a pasiknak jár, hogy legyen második anyukájuk?
2021. júl. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
94%
Írtad, hogy nem kiszolgálás gyanánt. Pedig ez az. Kiszolgálás. A gondoskodás nem azt jelenti, hogy helyette csinálsz meg dolgokat.
2021. júl. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:
11%

"De miért kéne?"

Miért feltételezed h kéne? Olyan kisebbségi komplexusod van h már egyből felháborodsz.

Ki mondta h csak a pasiknak jár? Már a mondataidból üvölt h nem foglalkoztak veled semmit és bajod van a férfiakkal.

2021. júl. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim ***** válasza:
93%

Ezek elég kínosan vennék ki magukat, tekintve, hogy felnőtt ember vagyok, ő pedig nem az anyám. Szedjen a tányéromba? Megrágni ne rágja meg helyettem?


Az étkezést közösen oldjuk meg. Néha ő főz, néha én, néha ketten. Aztán valamikor rendelünk vagy maradékot eszünk vagy meghívnak. Semmivel sem tesz többet a konyhában, mint én (mondjuk egyikünk se egy konyhatündér). A születésnapomra vagy fontosabb napokra, amikor kell az extra kényeztetés mindig készül valamivel, de ennyi. Többet nem is várok el.


Sokkal többet jelent az érzelmi támogatása. Hogy bármiről lehet vele beszélni, hogy támogat a terveimben, hogy előtte tényleg nem kell semmilyen látszatot fenntartanom. Ezek a fontos dolgok, nemhogy úgy bánjon velem, mint édesanyám - aki egyébként már általános iskolában sem szedett ki nekem ételt vagy csomagolta be a ruháim, mert önállóságra nevelt. Amúgy ezt miért is a nő csinálja a férfinak? Miért is nem kölcsönös a dolog?

27/F

2021. júl. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:
95%

Engem speciel halalosan nem erdekel, fott etel-e az etel, vagy csak ket szendvics, altalaban a parom az, ami mondja az otleteket, hogy mit egyunk, ha rajtam mulna, rizskasan, zoldseges kuszkuszon (ja ez fott etel) meg salatan elnenk.

Az szed a masiknak, aki epp szed, szerintem ez a legutolso dolog kb nalunk ami nemi alapon mukodne xd

A parom mindig maganak pakol be, ha megyunk valahova, ha en pakolnek, szerintem vegig azt hallgatnam, hogy miert nem ezt a polot raktam el az helyett, ezt minek raktam el, abbol miert nem raktam tobbet... Honnan tudjam, a parom miket akar magaval hozni???

Szoktunk EGYMASROL gondoskodni, de soha nem ugy, hogy valaki azert csinal valamit, mert o a ferfi / no.

2021. júl. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:
89%
Rohantam és gyorsan megnéztem, de huhhh, jó, még mindig 2021 van, nem 1890. Már azt hittem, baj van.
2021. júl. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
22%

Rólam eléggé. Nagyon figyelmes, gondos, szeretetteljes és nőies imádom. Nyilván nem azért csinálja ezeket, mert megvertem, mint a lovat, hogy csinálja vagy mert én nem tudnám, hanem mert ő ilyen (hál' Istennek). Míg egyedül voltam, ezeket magamnak csináltam, meg amit ő kap most én féle gondoskodásom, azt is. Kb mint a szex kontra önkielégítés...ég és föld a kettő.

Érdekes, hogy azokat akik odahaza recskáznak csendes magányukban, azt lenézitek, aki szexel, istenítitek, de aki csak magáról gondoskodik valami fordított logika útján megistenül, míg akiről gondoskodnak és ő szintén gondoskodik, a féregnél is hitványabb a szemetekben.


Illene néhányotoknak elgondolkozni magán.

2021. júl. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
91%
nagyon cuki, ha ilyet csinálna, de engem halálra idegesítene vele
2021. júl. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
13%

"Rólam eléggé."

Leírom az itteni nők gondolatait.

Wow TE SZEMÉT, szegény asszony csicskáztatod őt egy nő nem ezt érdemli a nő nem ezért van!!!!!!!!! *triggered* én is érek annyit mint egy férfi!!!!!

2021. júl. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!